امام جمعه آستارا: توهین به مسئولان برخلاف منویات رهبری است

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: توهین و بداخلاقی به مسئولان، برخلاف منویات و سیاست‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی است و باید حرمت دولتمردان در جایگاه‌های مختلف حفظ شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا بیان کرد: این روزها در فضاهای مجازی و حقیقی شاهد بداخلاقی های مختلف هستیم اما رعایت موازین ادب و اخلاق در همه حال جزو الزامات اسلام است.

وی بیان کرد: دولت با تنفیذ رهبر انقلاب به مردم خدمات رسانی می کند و مسئولان نیز باید انتقادپذیر باشند و منتقدان حوزه های مختلف سیاسی و اجتماعی را به عنوان مخالفان دولت قلمداد نکنند.

امام جمعه آستارا گفت: مردم این شهرستان در ۲۲ بهمن با راه انداختن کاروان خودرویی و موتوری، حضوری چشمگیر و ماندگار در صحنه داشتند و مسئولان باید برای رفع مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان تلاش کنند.

حافظ نیا اضافه کرد: مسئولان باید به فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه نظام عمل کنند و نباید شاهد چندصدایی مسئولان در زمینه برجام باشیم و شرط بازگشت آمریکا به برجام، لغو همه تحریم هاست و آنها نباید برای ایران شرط تعیین کنند.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ شهادت در جامعه و فضای مجازی نباید کم رنگ شود و مسئولان و متولیان امر به برگزاری یادواره های شهدا در شهرستان آستارا اقدام کنند و در این راستا کوتاهی صورت نگیرد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها