دو صحرانوردی یادبود شهید سلیمانی در نوشهر برگزار شد

نوشهر- ایرنا - مسابقات دو صحرانوردی یابود سردار دل‌ها شهید سلیمانی با شرکت ۶۸ دونده از سراسر کشور در ۲ بخش‌ بزرگسالان و پیشکسوتان روز جمعه در نوشهر برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این مسابقه که با عنوان « جایزه بزرگ دو صحرانوردی » به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی برنامه ریزی شده بود ، از ابتدای روستای « نجارده » بخش مرکزی تا دکل صدا و سیما در ارتفاعات این روستا برگزار شد و شرکت کنندکان بزرگسال به طول ۱۲ کیلومتر و پیشکسوتان هم به طول هشت کیلومتر بایکدیگر رقابت کردند.

 در پایان برگزاری این مسابقه در رده سنی بزرگسالان محمدمهدی سلطانزاده از سمنان ، محمدفرجی از خراسان رضوی ، رضا عزیزیان از گیلان ، یونس آزاد از اردبیل و احمدرضا سیرایی از البرز به ترتیب مقام‌های اول تا پنجم را کسب کردند و در رده سنی پیشکسوتان نیز مقام های اول تا پنجم به ترتیب به ورود جوان نیازی از اردبیل، سیدرمضان میرصادقی از قائمشهر ، جوادنژاد جمالی از رامسر ، عادل عموپور از بابل و هادی رمضانی از گیلان رسید.

این مسابقه با توجه به شیوع کرونا با حضور افرادی برگزار شد که گواهی سلامتی و تست منفی کرونا را از پزشک متخصص یا شبکه بهداشت شهرشان به همراه بیمه ورزشی در اختیار داشتند.

جوایز به نفرات برتر بخش بزرگسالان مبلغ نقدی از ۴۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان و برای پیشکسوتان هم از ۳۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها