امام جمعه قشم: لغو تمام تحریم‌ها شرط بازگشت ایران به برجام است

قشم- ایرنا- امام جمعه قشم گفت: برای بازگشت ایران به برجام باید تمام تحریم‌ها لغو شود و در عمل مورد راستی‌آزمایی قرار بگیرد تا ایران به تعهدات خود در برجام خود بازگردد.

امام جمعه قشم گفت: برای بازگشت ایران به برجام باید تمام تحریم‌ها لغو و در عمل مورد راستی‌آزمایی قرار بگیرد و تنها پس از آن است که ایران به تعهدات خود در برجام خود بازمی‌گردد.

حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های نمازجمعه این هفته قشم افزود: در ایران هیچکس برای یاوه‌گویی‌های آمریکا و اروپا ارزشی قائل نمی‌شود بلکه میدان عمل معیار سنجش برجام است.

وی ادامه داد: این نقشه راه جمهوری اسلامی ایران است و هر سخنی برخلاف این راهبرد خسارت بار است.

امام جمعه قشم در ادامه با اشاره به حضور مردم در مراسم ۲۲ بهمن عنوان کرد: هیچ ویروس داخلی و خارجی نمی‌تواند در اراده مردم ایران برای گرامیداشت انقلاب اسلامی خلل ایجاد کند.

مجالس عروسی و عزا کاز مهمترین کانون های شیوع کرونا

وی همچنین به وضعیت شیوع کرونا در قشم اشاره کرد و افزود: بنا بر اعلام متخصصان حوزه بهداشت و درمان و ستاد کرونا، مجالس عزا و عروسی از مهمترین کانون‌های انتشار ویروس است.

تارم ادامه داد: در قشم برگزاری مجالس مذکور علاوه بر انتشار ویروس باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران نیز شده است.

وی اظهار کرد: مسوولان مربوطه باید مجالس عروسی و عزا را به نحو کارآمدی مدیریت و کنترل کنند تا آسیبی بر جامعه تحمیل نشود.

امام جمعه قشم با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده ابراز داشت: منظور از دولت انقلابی تنها رییس جمهوری جوان نیست بلکه  دولت جوان و انقلابی باید ملاک قرار بگیرد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها