امام جمعه موقت ورامین: انقلاب امانتی است که باید نواقص آن اصلاح شود

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران امانتی الهی است که باید از آن حفاظت و اگر نواقصی هم در آن مشاهده می‌شود، آن را اصلاح کرد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ورامین اظهار داشت: ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل گذشته همه افراد موظفند که از آن حفاظت کرده و اگر نواقصی هم در آن وجود دارد، باید آن را اصلاح کرد تا از این امانت شهدا و امام به درستی نگهداری کرد.

وی با اشاره به نامگذاری ۲۴ بهمن به عنوان روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی گفت: امروزبا لطف الهی و با وجود تمامی مشکلات و کارشکنی‌های بیرونی و داخلی،  شاهد جهش در حوزه تولید و صنعت هستیم و البته ضعف‌هایی در مدیریت‌ها وجود دارد که باید آن را اصلاح کرد تا در آینده، کشور به قدرت اقتصادی تبدیل شود.

محمودی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات ارزشمند خود در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی به موضوع برجام و معطلی چند ساله برخی مسئولان به خاطر اعتماد به غربی‌ها که مشکلاتی را برای کشور به همراه داشت اشاره کردند و در آخر فرمودند که اگر تمام تحریم‌ها را در عمل بردارند به تعهدات بر جامی بر می‌گردیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تقدیر از حضور مردم در رژه خودرویی و موتوری مراسم ۲۲ بهمن گفت: با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی، مردم با حضور انقلابی خود با موتور و خودرو بار دیگر پایبندی خویش را به ارزش‌های اسلامی ثابت کردند.

وی افزود: قطعاً حضور معنادار مردم در این مراسم و در شرایط حساس کنونی پیام روشنی به دنیای استکبار بود که مردم با وجود تمام سختی‌ها و ناجوانمردی‌ها پای اسلام و انقلاب ایستاده‌اند و هرگز دست از پیروی از رهبر بر نمی‌دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها