امام جمعه موقت پردیس: مقابله جوانان علیه کرونا یادآور جهادگران است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت شهرستان پردیس گفت: در روزهای همه‌گیری بیماری کرونا، جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ با تکیه بر ظرفیت داخلی در حدود پنج میلیون بسته معیشتی و بهداشتی را بین نیازمندان توزیع کردند که این حرکت یادآور جهاد سازندگی در دهه ۶۰ بود که سنگرسازان بی سنگر در مناطق مختلف کشور خدمت رسانی کردند.

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی تبار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهار داشت: مسئولان و دست‌اندرکاران با اعتماد به ظرفیت‌های داخلی، جوانان و متخصصان اندیشمند که همان اقتصاد مقاومتی است، محدودیت‌ها را از بین ببرند.

وی ادامه داد: جوانان ظرفیت ارزشمندی در جامعه هستند و با اعتماد به آنها انقلاب و کشور را بیمه کنیم تا به ایران اسلامی ما آسیبی نرسد.

امام جمعه موقت شهرستان پردیس گفت: دهه فجر امسال برنامه «۱۰ شب، ۱۰ مسجد» با هدف بصیرت افزایی جوانان و شهروندان با بهره گیری از سخنرانان علمی، مذهبی، سیاسی با استقبال خوب مردم برگزار شد.

حسینی تبار ضمن تقدیر از حضور گسترده شهروندان در راهپیمایی موتوری روز ۲۲ بهمن در شهرستان پردیس، اظهار داشت: راهپیمایی خودرویی و موتوری که به دلیل همه گیری بیماری کرونا در پردیس و سراسر کشور برگزار شد، دشمنان نظام را بیش از پیش نا امید کرد و حضور پرشور و گسترده مردم در مناسبت‌ها انقلاب را بیمه کرد.

وی ضمن تسلیت شهادت امام هادی(ع)، اظهار داشت: پیکر مطهر ۲ شهید گمنام روز دوشنبه سوم رجب از بوستان نورالشهدای پردیس به شکل خودرویی به بوستان شهدای فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس تشییع خواهد شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها