امام جمعه ارومیه: حفظ وحدت کلمه در اولویت مردم باشد

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: باید وحدت کلمه را در جامعه حفظ کنیم زیرا این وحدت عامل اقتدار و تداوم پیروزی ملت در مقابل دشمنان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: مقام معظم رهبری همواره بر حفظ واحد کلمه تاکید دارند از اینرو باید با توجه به این مساله فریب دشمنان را نخوریم. 

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، گفت: حضور مردمی نشان از پایبندی و اقتدار انقلاب اسلامی ایران است و از این حضور مردمی قدردانی می‌کنیم. 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه ادامه داد: مردم با این حضور به دشمنان نشان دادند که همچنان در صحنه حضور دارند و تا پای جای پشت این نظام هستند. 

حجت‌الاسلام قریشی با اشاره به اینکه باید با خوش زبانی در جامعه ترویج یابد، اضافه کرد: بدزبانی باید در جامعه ما وجود نداشته باشد و مومنان باید بر رفتار خود مواظبت کنند تا موجب رنج دیگران نشوند. 

وی با بیان اینکه باید با مردم به گونه‌ای سخن بگوییم که مطابق خواسته ماست اظهار داشت: باید به بهترین صورت در جامعه رفتار کرد. 

به گزارش ایرنا نماز جمعه این هفته با حضور پرشور مردم و مسوولان استانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها