امام جمعه یزد: دولت نظارت را بر امور اقتصادی افزایش دهد

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهر یزد گفت: مردم ایران مستحق لطف و محبت هستند و باید دولت بر میزان نظارت های خود در امور مختلف به خصوص مسایل اقتصادی بیفزاید و برای آسایش مردم هم بیشتر تلاش کند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه  این هفته با اشاره به اینکه با مشکلات اقتصادی مردم تحت فشار هستند، افزود: مسوولان برای رفع موانع و تامین نیازهای مردم وظایف قانونی خود را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در ۴۲ سال گذشته همواره در کنار مسوولان از نظام انقلابی دفاع کردند، ادامه داد: خدمت به این مردم قهرمان جزو وظایفی است که باید مدیران به آن عنایت بیشتری داشته باشند.

خطیب جمعه شهر یزد اظهار کرد: مردم و مسوولان با همدلی و همکاری و درک شرایط موجود که تحت تاثیر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمنان نظام است باید بیش از گذشته همه تلاش خود را برای حل مشکلات شهروندان صرف کنند.

ناصری یزدی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در سال‌های گذشته در ابعاد مختلف اشاره کرد و گفت: حفظ این نظام و انقلاب در گرو احساس تکلیف همگانی و داشتن بصیرت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه استکبارجهانی همچنان بر اساس محاسبات غلط خود علیه نظام به انواع توطئه‌ها متوسل می‌شود، افزود: باید با کار و تلاش جهادی و انقلابی در برابر توطئه های کفرجهانی ایستادگی کرد.

ناصری یزدی به اهمیت توجه به یاد و ذکر خدا اشاره کرد و یادآور شد: اگر ملت ایران با وجود تمامی ترفندهای دشمنان در ۴۲ سال گذشته به خوبی عبور کردند به خاطر یاد خدا و تمسک به دین بود.

وی به فرارسیدن ماه رجب و اهمیت آن برای نیایش و یاد خدا اشاره کرد و یادآور شد: باید از لحظات نورانی این ماه با برکت در ارتباط با حضرت حق بیش از گذشته استفاده کرد.

امام جمعه یزد به سفر رییسان قوای  مقننه و قضاییه به روسیه و عراق اشاره کرد و افزود: امید می رود این سفرها برای کشور و مردم دارای برکت و نتیجه موثر برای انقلاب اسلامی باشد.

نماز عبادی سیاسی جمعه امروز در۲۱ شهر و هفت روستای پرجمعیت استان یزد اقامه شد.

     

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها