امام جمعه بجنورد: افول آمریکا نزدیک است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: افول و سقوط آمریکا نزدیک است و از این پس باید شاهد دوران پس از آمریکا باشیم.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین رضا نوری در سخنرانی خطبه های نماز جمعه بجنورد با اشاره به سخنان رهبری در جمع فرماندهان نیروی هوایی اظهار داشت: رهبر معظم در این جمع مطرح کردند که دیگر قصه آمریکا تمام شده است.

امام جمعه بجنورد افزود: رای نیاوردن ترامپ در انتخابات، تنها سقوط و افول یک فرد و رییس جمهوری به نام ترامپ نبود، بلکه این سقوط اخلاق، نظام آمریکا و افول همه ارزش های انسانی در آمریکا است، این سقوط یک کشور بود.

وی گفت: زمانی، دوران پساشوروی سابق آغاز شد و امروز هم امید می رود پایانی برای یک نظام دنیاطلب باشد، به زودی شاهد پایان آمریکا هستیم.

وی افزود: امروز ناتوانی در کنترل کرونا، اختلاف میان هیات حاکمه، اختلاف میان مردم آمریکا و اختلاف طبقاتی میان اقشار مختلف آمریکا نشان از این دارد که مشکلات بسیاری متوجه این کشور است.

حجت الاسلام و المسلمین نوری گفت: حدود یک قرن است که آمریکا بیش از ۴۰ کشور را مورد تجاوز قرار داده و مظلومان را می کشد اما اکنون چیزی به سقوطش نمانده است.

امام جمعه بجنورد با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درباره برجام گفت: رییس جمهوری جدید آمریکا نگاه صهیونیستی دارد، این شخص جنایت های زیادی مرتکب شده است.

وی با اشاره به برکات انقلاب گفت: یکی از برکات، بازگشت عزت به مردم ایران و ایستادگی در برابر برنامه هایی چون کاپیتولاسیون بود، امام(ره) عزت را به کشور برگرداند، امروز هم رهبر انقلاب با قدرت و بزرگواری مطرح کردند که در زمینه برجام، ما برای آمریکا شرط تعیین می کنیم و او حق ندارد برای ما شرط تعیین کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: شرط اول برای برگشت آمریکا به برجام این است که به تمام تعهدات خود عمل کند و دیگر اینکه تمام خسارت هایی که از قبل بدعهدی ها متوجه ایران شده است را باید جبران کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها