امام جمعه سمنان: تحریم‌ها با وحدت و تکیه بر تولید داخلی خنثی می‌شود

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به نزدیک‌شدن به فضای انتخابات گفت: اگر تحریم‌ها لغو نشود، مردم ایران باید با وحدت و تولید داخلی اثرات آن را از بین ببرند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مسجد تاریخی امام خمینی (ره) این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ابراز داشت: تحریم های ظالمانه نه تنها روی کاغذ و زبان بلکه باید در عمل به صورت یکجا برداشته شود تا جمهوری اسلامی به برجام بازگردد.

  وی افزود: شعار «ما می‌توانیم» را مردم نباید در عمل فراموش کنند و با حمایت از تولیدات داخلی و وحدت، اثرات تحریم را خنثی کنند.

امام جمعه سمنان با اشاره به نزدیکی فضای انتخابات در کشور گفت:دین خود را نباید برای دنیای خود و به ویژه دنیای دیگران خرج کنیم اما با آگاهی، فردی را انتخاب کنیم که جوان، مومن و انقلابی باشد هر چند انتخاب بر عهده مردم است. 

آیت الله شاهچراغی اظهار داشت: از مردم سمنان که در راهپیمایی خودرویی پیروزی انقلاب خوش درخشیدند قدردانی می‌کنیم  و با آنکه مشکلات اقتصادی و شرایط بیماری کرونا وجود دارد، پرشور در صحنه حضور داشتند.

نماز جمعه سمنان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها