امام جمعه  خمین: انقلاب اسلامی سرشار از سازندگی است

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: تمام روزهای چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی سرشار از سازندگی و پیشرفت است و این مهم در جای جای کشور مشهود است.

حجت‌الاسلام « علی حسینی‌پور» در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه خمین افزود: مکتب انقلاب اسلامی به تمام حوزه های سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی توجه دارد.

وی  با تقدیر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : ملت بصیر ایران ثابت کرد که به آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی پایبند است.
خطیب جمعه خمین گفت: کشور عراق دارای حوزه های علمیه مهم و حرم اهل بیت است و جنگ هشت ساله این کشور با ایران با توطئه دشمنان اسلام بر روابط این ۲ کشور خدشه ای وارد نکرد.
حجت الاسلام حسینی‌پور با اشاره به سفر رئیس مجلس به روسیه تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی برای پوتین داشت و نقشه راه را در این پیام ترسیم کردند.
وی با تاکید بر پرهیز از تجمل‌گرایی ادامه داد: مصرف بهینه تولیدات داخلی ضروری است و همگان باید در این راستا کوشا باشند..
امام جمعه خمین، رجب را ماه عبادت، نیایش و استغفار دانست و با برشمردن برکات این ماه پرخیر، به مردم توصیه کرد که خواندن زیارت جامعه کبیره و صله رحم را فراموش نکنند .
امام جمعه خمین اظهار داشت: این ماه از برکات معنوی زیادی برخوردار است که همه برای برخورداری از رحمت واسعه الهی باید قدر لحظات عمر خویش به خصوص در این ماه مبارک را بدانند.
وی ولادت با سعادت پنجمین اختر آسمان امامت و ولایت امام محمد باقر (ع) را به شیعیان تبریک گفت و یادآور شد : آن حضرت در ایجاد فرهنگ و تمدن شیعه نقش مهمی را ایفا کردند و فرصت مناسبی جهت نشر مکتب اهل بیت فراهم شد
خطیب جمعه خمین با تقدیر از ایثارگری های مدافعان سلامت گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی تمام اقشار جامعه برای شکست ویروس کرونا ضروری است.
خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و دارای ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =