کرونا جان چهار کرمانشاهی دیگر را گرفت

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: چهار نفر در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان فوت کردند و مجموع جان‌باختگان به هزار و ۴۷۰ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در شهرستان های کرمانشاه، صحنه، قصرشیرین و دالاهو جان باختند.

وی از بستری‌ شدن ۳۶ نفر در شبانه روز گذشته با علایم ویروس کرونا خبر داد و افزود: هم اکنون ۱۱۰ بیمار کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.
محمدی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ نفر از مبتلایان به کووید ۱۹ بعد از بهبودی از مراکز درمانی استان کرمانشاه ترخیص شدند.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته همچنین پنج بیمار بستری و ۳۰ بیمار سرپایی مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان کرمانشاه شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های استان کرمانشاه اعلام شد

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: هم اکنون سه شهرستان استان در وضعیت زرد و ۱۱ شهرستان ار لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا در وضعیت آبی قرار دارند.

محمدی افزود: شهرستان‌های پاوه، کنگاور و سنقر و کلیایی زرد و شهرستان‌های اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب، هرسین، جوانرود، روانسر و سرپل‌ذهاب آبی است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها