خطیب جمعه دزفول: اعتماد به آمریکا نتیجه‌ای جز نابودی ندارد

دزفول- ایرنا- امام جمعه موقت دزفول با تاکید بر لزوم درس گرفتن از وقایع تاریخی گفت: آنها که دم از اعتماد به آمریکا می‌زنند توجه کنند که هر گروه و کشوری که به آمریکا اعتماد کرده‌، نابود شده‌ است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان سالروز عزل احمدشاه قاجار و واگذاری این منصب به رضاخان پهلوی را یادآور شد و گفت: نتیجه جریان روشنفکری که دم از عقلانیت می‌زند و دین گریز است، دولت رضاشاه قلدر است.

وی افزود: جنبش اخوان المسلمین در ۶۰ کشور نفوذ کرد ولی به دلیل اعتماد به آمریکا و عربستان در مصر ذلیل شد.

امام جمعه موقت دزفول با بیان اینکه بزرگترین کتابخانه شیعه شناسی در سرزمین‌های اشغالی قرار دارد، بیان کرد: این رژیم همواره به دنبال ضربه زدن به ایران اسلامی است لذا باید مراقب باشیم.

حجت‌الاسلام خسروپناه در ادامه با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع کارکنان نیروی هوایی گفت: خطای محاسباتی آمریکا دلیل اصلی شکست‌های این کشور در مقابل ایران است.

وی با بیان اینکه آمریکا در سال های اخیر ۲۰ شکست درمقابل ایران متحمل شده افزود: آمریکا به طور مستمر در حال توطیه چینی علیه ایران است.

امام جمعه موقت دزفول ادامه داد: عراق پس از صدام به آمریکا اعتماد کرد و نتیجه ۱۰ سال حضور این کشور در عراق تحمیل کشته‌های فراوان بود.

وی با اشاره به سیاست ایران در مورد برجام از دید رهبر معظم انقلاب افزود: لغو همه تحریم‌ها با راستی آزمایی در عمل باید در دستور کار قرار گیرد تا ایران به برجام بازگردد.

حجت‌الاسلام خسروپناه همچنین با اشاره به دیدار اخیر مداحان با رهبر معظم انقلاب گفت: رعایت ادب و اخلاق نیاز امروز جامعه است؛ نقد باید همراه با منطق و اخلاق و رقابت همراه با رفاقت باشد.

وی با بیان اینکه حقیقت دین حسن خلق است، افزود: تاثیر بداخلاقی در حوزه مسوولان اثر منفی بیشتری در جامعه دارد.

 امام جمعه موقت دزفول دولت جوان انقلابی را مورد تاکید رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب استثنا است چراکه در این سن انرژی زیادی دارد و چشم تمام سران کشورهای دنیا به سخنان او است.

خطیب جمعه دزفول با اشاره به سفر رییس مجلس شورای اسلامی به روسیه گفت: یکی از برنامه‌های مهم سفر رییس مجلس، ارسال پیام رهبر معظم انقلاب به رییس جمهوری روسیه بود که از ابتدا هم قرار بود این پیام به رییس مجلس روسیه تحویل داده شود ولی متاسفانه برخی مباحث بی‌ربط در این زمینه مطرح کردند.

وی افزود: رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان نباید به گونه‌ای باشد که به منافع ملی آسیبی وارد شود.

حجت الاسلام خسروپناه با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی به واسطه خون شهدا در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.

وی افزود: مردم همراه با بسیجیان در رژه خودرویی ۲۲ بهمن حضور یافتند و قدرت نمایی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها