وزیر ورزش سالن‌ ورزشی صدرای بندرگز را پس از ۱۹ سال افتتاح کرد

گرگان - ایرنا - سالن ورزشی چند منظوره صدرای بندرگز که عملیات ساخت آن ۱۹ سال قبل آغاز شده بود امروز جمعه با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید.

بر اساس اعلام اداره کل ورزش و جوانان گلستان برای تکمیل این سالن که ظرفیت پذیرش هزار تماشاگر را دارد در مجموع ۱۶۵ میلیارد ریال هزینه شد.

این سالن در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع ساخته شده و دارای ابعاد ۴۴ در ۲۴ متر است.

وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با تاکید بر نگاه ویژه دولت برای توسعه اماکن ورزشی در کشور گفت: در ابتدای دولت یازدهم ۳۰۰ چمن مصنوعی زمین فوتبال در کشور وجود داشت که این رقم با افزایش هفت برابری به بیش از ۲ هزار زمین چمن مصنوعی رسیده است.

مسعود سلطانی فر اظهار داشت: همچنین در شروع کار دولت تدبیر و امید حدود ۷۰۰ خانه ورزش روستایی در کشور وجود داشت که این رقم با افتتاح ۱۲ خانه ورزش روستایی گلستان به بیش از پنج هزار خانه رسید.

استاندار گلستان هم در این جلسه با اشاره به ظرفیت های گلستان برای رونق ورزش های آبی گفت: خلیج گرگان یک دریاچه مصنوعی است که با اندکی توجه می تواند به کمپ دائمی تیم‌های ملی قایقرانی تبدیل شود.

هادی حق شناس اظهار امیدواری کرد که با توجه بیشتر و ساماندهی خلیج گرگان، غرب استان گلستان بتواند به تیم های ملی قایقرانی کمک کند.

دیدار با استاندار گلستان و تماشای رقابت اسب ها در هفته دوازدهم کورس گنبد از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به گلستان است.

همچنین صبح امروز و با حضور جمشید تقی‌زاده معاون حقوقی مجلس و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان سالن ورزشی چند منظوره روستای سالیکنده از توابع شهرستان کردکوی افتتاح شد.

این سالن دارای ابعاد ۲۴ در ۳۶ مترمربع است و در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع ساخته شده است.

هزینه ساخت ۲۰ میلیارد ریالی این سالن ورزشی که تکمیل آن هشت سال طول کشید از محل ردیف اعتبارات ملی تامین گردید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha