فرمانده مرزبانی : نیازی به دخالت کشورهای بیگانه نداریم

بندرعباس - ایرنا-فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: با همکاری سایر نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه و تعامل با کشورهای همسایه امنیت خلیج فارس را بیش از پیش تامین می کنیم و نیازی به دخالت کشورهای بیگانه نداریم.

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی عصر پنجشنبه در نشست خبری با رسانه های  هرمزگان در بندرعباس افزود: با توجه همدلی و هماهنگی همه نیروها ما جلوی هر گونه عرض اندام و تهدیدات دشمنان را در منطقه خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت ویژه هرمزگان، با تجهیز پاسگاه ها و افزایش نیروهای کارآمد اجازه جولان به سوداگران مرگ در مرزهای این استان را نمی دهیم.

وی یاد آور شد: هرمزگان، استانی پویا و فعال در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، کالا، اسلحه و….است، ما از صیادان ، مرزنشینان و کسانی که برای تفریح سالم به دریا می آیند حمایت می کنیم و عرصه را برای دشمنان این منطقه تنگ می کنیم.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش ۱۵۸ درصدی کشف قاچاق مواد مخدر در کشور وافزایش ۱۲درصدی در کشف سوخت، تصریح کرد: دو منطقه مهم در هرمزگان برای استقرار پاسگاه در اعماق دریا شناسایی شده و پاسگاه های مرزی از سواحل به این محل هامنتقل می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =