دستگاه‌ها نسبت به اعتماد مردم پاسخگو باشند

بوشهر- ایرنا- معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: دستگاه‌هایی که اعتباری دریافت می‌کنند باید پاسخگوی اعتماد مردم باشند.

به گزارش ایرنا، مهرداد ستوده پنجشنبه در تور رسانه ای که به مناسبت افتتاح بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای برگزار شده بود افزود: با هیچ کسی بر سر منافع مردم تعارف نمی‌کنیم و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند.

وی بیان کرد: سیاست استان در حوزه عمرانی در این مدت بر این بوده که پروژه‌های مورد مطالبه مردم در کوتاه‌ترین زمان و ارزان تمام شود.

ستوده با اشاره به نزدیک شدن به عید نوروز اضافه کرد: در همین راستا شهرداری بوشهر باید در راستای عمران و آبادی شهر وارد فاز عملیاتی شود چون صرف کاغذ بازی کاری از پیش نمی‌رود.

وی تاکید کرد: شهر بوشهر چشم و پیشانی این استان است و نباید اجرای برخی از پروژه‌ها دچار بروکراسی اداری شویم بلکه باید برای زیبا سازی شهر نهایت تلاش از سوی شهرداری و شورای شهر انجام شود.

معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: شهرداری بوشهر در فرایند اجرای پروژه‌ها باید به خواست مردم احترام بگذارد و در زمینه اجرای پروژه‌ها تغییر رویه دهد.

وی در خصوص بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر گفت: طبق آمارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این شرایط خاص اقتصادی  کشور، زمان ساخت چنین بیمارستانی حداقل ۱۰ سال برآورد می‌شد که استان در کمتر از از سه سال و نیم این بیمارستان را به طور کامل به بهره برداری رساند.

ستوده تصریح کرد: برای احداث این بیمارستان، ۱۰۰ میلیارد تومان بابت ساخت و ۸۰ میلیارد تومان برای تجهیز آن از محل اعتبارات استانی، سازمان انرژی اتمی و وزارت بهداشت هزینه شده‌ است.

وی همچنین با تقدیر از پیمانکار این پروژه گفت: هرچند این پروژه مهم بیمارستانی با همت پیمانکار پروژه احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت که به لحاظ خوش قولی پیمانکار سعی می‌کنیم مطالبات ایشان پرداخت شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =