رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های استان کرمانشاه اعلام شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های استان را بر اثر تعداد مبتلایان به کرونا اعلام کرد که براین اساس سه شهرستان زرد و ۱۱ شهرستان آبی است.

مهدی محمدی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان‌های پاوه، کنگاور و سنقر و کلیایی زرد و شهرستان‌های اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی، دالاهو، صحنه،  قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب، هرسین، جوانرود، روانسر و سرپل‌ذهاب آبی است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: خوشبختانه در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده است و مجموع جان‌باختگان استان همان هزار و ۴۶۶ نفر ثابت ماند.

وی از بستری‌ شدن ۲۸ نفر در شبانه روز گذشته با علایم ویروس کرونا خبر داد و افزود: هم اکنون۱۲۷ بیمار کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.
محمدی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ نفر از مبتلایان به کووید ۱۹ بعد از بهبودی از مراکز درمانی استان کرمانشاه ترخیص شدند.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار بستری و ۷۱ بیمار سرپایی مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان کرمانشاه شناسایی شدند.

به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها