شهید صیاد شیرازی الگویی برای فرماندهی و مدیریت در همه ابعاد است

تهران- ایرنا- فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی دارای شخصیت والا و از اسطوره‌های ملی کشورمان است، گفت: شهید صیاد شیرازی الگویی برای فرماندهی و مدیریت در همه ابعاد است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان «علیرضا رودباری» در اختتامیه ۱۹ دوره کلاس‌های تئوری معارف جنگ ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ویژگی‌های شهید صیاد شیرازی، اظهار کرد: کتاب های زیادی درباره شهید صیاد شیرازی به چاپ رسیده است.  صیاد شیرازی دارای شخصیت والا و از اسطوره های ملی کشورمان است و سخن گفتن درباره شهید صیاد شیرازی کاری بس دشوار بوده و برای شناخت هویت آن شهید عزیزمان راه زیادی داریم.

فرمانده دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری با تاکید بر اینکه شهید صیاد شیرازی الگویی برای فرماندهی و مدیریت در همه ابعاد است، خاطر نشان کرد: ما مدیون شهدا هستیم و هر چه داریم به برکت مجاهدت ها و خون شهدا بوده و  امیدواریم  بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

لازم به ذکر است که در روز اختتامیه این دوره از معارف جنگ پیشکسوتان دوران دفاع مقدس با حضور در محل دوره به سوالات دانشجویان دانشگاه هوایی به صورت پرسش و پاسخ جواب داده و در پایان مراسم با حضور فرماندهان و اساتید دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری از نفرات برتر این دوره تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار سیاست