۲۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84226360
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری لیگ نیاز مبرم رشته والیبال ساحلی است

بوشهر-ایرنا- مربی تیم ملی والیبال ساحلی گفت: برگزاری لیگ نیاز مبرم رشته والیبال ساحلی است چون ایران در عرصه جهانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش ایرنا، پرویز فرخی روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری کلاس آموزش عملی والیبال ساحلی در بوشهر به رسانه‌ها اعلام کرد: والیبال سالنی ایران در آسیا حریف ندارد و با برگزاری لیگ والیبال ساحلی بدون شک این اقتدار برای رشته والیبال ساحلی نیز محقق می‌شود.

وی بیان کرد: والیبال ساحلی بویژه در رده‌‏های سنی پایه باید حمایت و رقابت‏‌های آن باید به صورت منظم در فصل‏ و ماه‌‏های مختلفی از سال برگزار شود.

فرخی در ارتباط با ظرفیت بوشهر در رشته والیبال ساحلی گفت: بوشهر از شرایط لازم برای میزبانی رویدادهای بین المللی در سطح آسیایی و جهانی برخوردار است.

وی اظهار کرد: در این راستا می‌‏توان با توجه به ظرفیت ساحل طبیعی و آب و هوای مناسب استان بوشهر، در نیمه دوم سال جاری مسابقه‌های تک ستاه و ۲ ستاره جهانی والیبال ساحلی را در این استان برگزار کرد.

وی در ارتباط با برگزاری دوره آموزشی عملی والیبال ساحلی در بوشهر گفت: این دوره با بهره‏‌گیری از یکی از بازیکنان ملی پوش و با حضور ۲۵ والیبال آموز استان بوشهر برگزار شد.

فرخی ادامه داد: این دوره فرصتی بود تا تازه کارهای این رشته پر شور و هیجان برانگیز بتوانند سطح خود را برای حضور حرفه‎ای در رشته والیبال ساحلی افزایش دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha