برتری مقاومت البرز و صدرنشینی در گروه «الف» لیگ برتر فوتسال

تهران- ایرنا- تیم‌های کراپ الوند و مقاومت البرز توانستند حریفان خود را در گروه الف هفته دهم لیگ برتر فوتسال، شکست دهند. مقاومت بار دیگر صدر جدول را از گیتی پسند پس گرفت.

به گزارش ایرنا، هفته دهم دور برگشت لیگ برتر فوتسال امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۵ با انجام سه دیدار از گروه الف پیگیری شد.

در نخستین دیدار گروه اول لیگ برتر فوتسال تیم‌های کراپ الوند و شهروند ساری به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم کراپ در دیداری جذاب توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود را از پیش رو بردارد. 

در دومین دیدار این گروه تیم‌های اهورا بهبهان و مجتمع فردوس قم با یکدیگر روبرو شدند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. 

سومین دیدار این گروه میان تیم‌های مقاومت البرز و شهید منصوری قرچک برگزار شد و در پایان تیم مقاومت توانست تیم میهمان را با نتیجه سه بر یک شکست داده و به صدر جدول گروه خود برسد.

تیم گیتی پسند در این هفته استراحت داشت. تیم فوتسال مقاومت البرز با ۱۹ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به گیتی پسند، صدرنشین این گروه است. 

فصل جدید لیگ برتر فوتسال در قالب دو گروه هفت تیمی برگزار می‌شود. این مسابقات به صورت رفت و برگشت است و در نهایت سه تیم برتر هر گروه صعود کرده و با یکدیگر برای قهرمانی رقابت می‌کنند.

در دیگر گروه این رقابت‌ها تیم‌های سن ایچ ساوه، مس سونگون، راگا تهران، ایمان شیراز، کوثر اصفهان، فرش‌آرا و ملی حفاری اهواز با یکدیگر همگروه هستند. در این گروه تیم فوتسال فرش آرا مشهد با ۲۰ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به مس سونگون، صدرنشین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش