افتتاح محل استقرار بالگرد اورژانس بیمارستان مهریز و یک خبر کوتاه

یزد- ایرنا- افتتاح محل استقرار بالگرد اورژانس هوابی بیمارستان مهریز و برگزاری مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت ساختمان از جمله خبرهای روزپنجشنبه استان یزد است.

پد یا محل استقرار)بالگرد بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهریز روز پنجشنبه با اعزام یک بیمار به مرکز استان به بهره‌برداری رسید. 

مدیر بیمارستان گفت: برای آماده سازی پد یادشده که در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع ساخته شد هفت میلیارد ریال هزینه شد .

سیدرسول محسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز بیمار ۴۳ ساله‌ای که دچار سکته حاد قلبی شد با بالگرد اورژانس به یزد مرکز این استان اعزام شد .

وی ادامه داد: با توجه به علایم حیاتی ناپایدار و پرخطر بودن اعزام زمینی با هماهنگی صورت گرفته در کمترین زمان ممکن ، زمینه برای اعزام با بالگرد به استان فراهم شد .

فعالیت های درمانی و بهداشتی بیمارستان مهریز از سال ۱۳۷۲ آغاز شد که شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ، بخش های زنان و زایمان ، جراحی، اورژانس، اطفال، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز و چشم پزشکی است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

یزد 

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد اعلام کرد که مسابقه تولیدات رسانه ای صنعت ساختمان و فناوری های نوین ساخت و ساز استان برگزار می شود. 

 این مسابقه با همکاری خانه مطبوعات و رسانه های استان برگزار می شود ، و ویژه رسانه های دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

بانشر اخبار تولیدی ارسال شده از سوی سازمان، تولید و انتشار خبر، تولید گزارش بر اساس سوژه های تعیین شده، انتشار گزارش تصویری، تولید محتوا در قالب گفت و گوهای تفصیلی با مسوولان سازمان نظام مهندسی و انتشار آنها بخشی از جدول امتیاز بندی این مسابقه به شمار می رود.
براساس این گزارش، محتوای تولید شده در بازه زمانی ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ لغایت ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ قابل شرکت در این مسابقه است.
سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد برای رسانه های برگزیده مسابقه جوایزی نقدی معادل ۱۰ میلیون ریال برای رسانه اول، هفت میلیون ریال برای رسانه دوم،پنج میلیون ریال برای رسانه سوم  و چهار میلیون ریال هم برای رسانه چهارم در نظر گرفته است.
در پایان این مسابقه از چهار خبرگزاری ، یک روزنامه، چهار پایگاه خبری،  ۲هفته نامه و یک عکاس استان تجلیل می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها