دختران رزمی کار نوجوان کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های ملی اول شدند

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دختران رزمی کار رده سنی نوجوانان این استان در رقابت های ملی آمادگی جسمانی فدراسیون کونگفو و هنرهای رزمی اول شدند و تیم های کرمان و مرکزی نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.  

آرمان حاتمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های ملی آمادگی جسمانی فدراسیون کونگفو و هنرهای رزمی در ۲ رده سنی نونهالان و نوجوانان، در بخش دختران و مواد مختلف در تهران برگزار شد.  

وی افزود: در رده سنی نوجوانان و ماده پرش زیگزاگ سانیا قائدی از کهگیلویه و بویراحمد اول شد و ورزشکارانی از استان های کرمان و قم نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ماده طناب زنی نازنین الوندی از کهگیلویه و بویراحمد اول شد و ورزشکارانی از استان های فارس و قم نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را بدست آوردند. 

حاتمی عنوان کرد: در ماده کیوتو ورزشکار استان مرکزی اول شد، زینب غضنفری از کهگیلویه و بویراحمد مقام دوم را تصاحب کرد و ورزشکارانی از استان های البرز و همدان نیز به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند. 

وی ابراز داشت: در ماده یته کیوتو سیده آیدا فدایی از کهگیلویه و بویراحمد اول شد و ورزشکارانی از استان های آذربایجان شرقی و اصفهان نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. 

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در رده سنی نونهالان و ماده پرش زیگراگ ورزشکارانی از استان های فارس و ایلام به ترتیب اول و دوم شدند و غزل قائدی از کهگیلویه و بویراحمد نیز عنوان سوم را بدست آورد. 

حاتمی اظهار داشت: در ماده طناب ‌زنی ساناز رحیمی خواه از کهگیلویه و بویراحمد اول شد و ورزشکارانی از استان های فارس و البرز نیز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند. 

وی افزود: در ماده کیوتو ورزشکار استان اصفهان اول شد، آتنا احمدی از کهگیلویه و بویراحمد مقام دوم را کسب کرد و ورزشکارانی از استان های فارس و آذربایجان شرقی نیز به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند. 

حاتمی بیان کرد: در رده سنی نونهالان تیم کهگیلویه و بویراحمد پس از تیم‌ های اصفهان و فارس سوم شد. 

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها