۸۰۱ پرونده تخلف برای واحدهای صنفی صدرای شیراز تشکیل شد

شیراز- ایرنا- معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: ۸۰۱ پرونده تخلف به ارزش ۱۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال برای واحدهای صنفی متخلف شهر صدرا تشکیل شد.

روابط عمومی سازمان صمت فارس در گزارش ارسالی خود به ایرنا به نقل از مهدی حسنی افزود: پیرو گزارش‌های دریافتی مبنی بر تعدد تخلف صنوف در شهر صدرا، با هماهنگی انجام شده با بازرسی اتاق اصناف، از ابتدای خرداد ماه امسال دفتر نمایندگی بازرسی در این شهر آغاز به کار کرد و تا پایان دیماه امسال افزون بر چهار هزار و ۵۰۰ بازرسی از واحدهای صنفی صدرا انجام شد.
وی، با بیان اینکه نمایندگی بازرسی اتاق اصناف در صدرا با جدیت با متخلفین برخورد خواهد کرد ادامه داد: برای تسریع در رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده برای صنوف متخلف، قاضی کشیک تعزیرات حکومتی یک بار درهفته در این شهر حضور می‌یابد.
او اظهار داشت: از ابتدای خرداد تا پایان دیماه امسال، ۱۱۱ گشت مشترک در صدرا انجام شده و به ۲۲۰ گزارش تلفنی مردم رسیدگی شده است ضمن اینکه  ۱۶۳ گزارش حضوری مردمی نیز بررسی شده و یا در دست بررسی است.

تخلف ۹۴۷ میلیون ریالی میوه فروشان فارس طی ۲۰ روز
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: همچنین از ابتدای بهمن ماه جاری تاکنون، ۱۹۳ پرونده تخلف به ارزش ۹۴۷ میلیون ریال برای میوه فروشان فارس تشکیل شد.
حسنی افزود: ظرف ۲۰ روز نخست بهمن ماه جاری یک هزار و ۸۸ بازرسی از میوه فروشی‌های سطح بازار و میادین عمده فروشی میوه به عمل آمد که بیشترین تخلف واحدهای متخلف گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب بوده است.
وی، از شهروندان تقاضا کرد که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را از طریق تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس یا تلفن ۳۲۳۴۰۰۰۰ ستاد خبری اتاق اصناف شیراز اطلاع دهند تا بازرسان در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.
شهر صدرا در ۲۰ کیلومتری شمال غرب شیراز واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =