روند شیوع ویروس کرونا در شهرستان ری افزایشی است

شهرری ـ ایرنا ـ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با بیان اینکه وضعیت شیوع و ابتلا به کرونا در این شهرستان زرد است، گفت: روند شیوع این ویروس در حال افزایش است.

علیرضای صدرایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: هم اکنون تعداد مراجعه کنندگان سرپایی در مراکز درمانی شهرستان ری در حال افزایش است، مردم باید شیوه نامه های بهداشتی را بیش از گذشته رعایت کنند.

وی با بیان اینکه متاسفانه میزان رعایت پروتکل های بهداشتی طی روزهای اخیر بین مردم کاهش پیدا کرده است، افزود: اگر روند همینگونه پیش رود امکان بروز موج جدید شیوع در شهرستان ری وجود دارد.

صدرایی خاطرنشان کرد: هم اکنون میزان استفاده از ماسک بین مردم بسیار خوب است ولی متاسفانه آنگونه که باید فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت نمی شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های مختلف شهرستان ری همکاری خوبی با ستاد مقابله با کرونا داشته اند، افزود: تلاش کارکنان شبکه بهداشت، مراکز درمانی و همکار خوب بین بخشی موجب روند کاهشی ابتلا به کرونا در این شهرستان شده است ولی این شرایط باید ادامه داشته باشد.

صدرایی یادآور شد: رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات، سازمان ها، اصناف و از مهم مهمتر بین مردم باعث بهبود وضعیت شهرستان ری در مقایسه با سایر نقاط استان شده است.

این مسئول یادآور شد: هم اکنون هفت مرکز ۱۶ ساعته برای مراجعان کرونایی در شهرستان ری فعال است.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها