مسابقات کراس فیت جام فجر استان قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا - مسابقات کراس فیت جام فجر استان قزوین به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی روز پنجشنبه با حضور ۱۰۰ ورزشکار مرد و زن از سراسر استان به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، در پایان این رقابت ها در بخش حرفه ای مردان، امین افشاری، محمد جواد مختار زادهر و محمدرضا بیرامی و در بخش نیمه حرفه ای، مرتضی حسنی، محمد معروفی و احسان سلخوری اول تا سوم شدند.

در بخش حرفه بانوان هم نگار ثامی قهرمان شد، ساجده صادقی و نگار شاهی به مقام دوم مشترک دست یافتند و مهناز زرآبادی پور سوم شد.

در بخش نیمه حرفه ای بانوان نیز، سمیرا جلیلی، سمیرا جعفری و آیدا ملکی اول تا سوم شدند.

رییس کمیته کراس فیت استان قزوین در مورد این رشته ورزشی گفت: کراس فیت ترکیبی از تمرین مقاومت، سرعت، وزنه برداری به سبک قدرتی و المپیک، تمرین وزن بدن، ژیمناستیک و تمرین‌های استقامتی است.  

حمید کرمانی افزود: تنوع بالای برنامه‌های کراس فیت باعث می‌شود ورزشکار هر روز با یک چالش جدید رو به رو شود و از برنامه‌های تکراری و کسل کننده که در بدن سازی رشته‌های ورزشی مشاهده می‌شود اجتناب کند و با هیجان وارد باشگاه کراس فیت شود.

این مسوول ورزشی گفت: کراس فیت این امکان را به همه افراد می‌دهد که با هر توان بدنی بتوانند آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند و با تمرینات فشرده و هدفدار برای مقابله با بسیاری از بیماری ها و تقویت نشاط و سلامتی خود اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها