بیش از ۹۰ درصد معلمان آذربایجان‌غربی در برنامه شاد فعال هستند

مهاباد- ایرنا- مسوول بسیج فرهنگیان سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بیش از ۹۰ درصد از معلمان این استان در برنامه شاد فعال بوده و برای تدریس دانش آموزان از آن استفاده می‌کنند.

سرهنگ شهاب احمدی  روز پنجشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از معلمان بوکانی به عنوان مدافعان عرصه تعلیم و تربیت در وضعیت کرونا (طرح پویش ‌لبخند رضایت) که و که در سالن هنرستان شرف برگزار شد، افزود: این استان به لحاظ استفاده معلمان از برنامه شاد در کشور در جایگاه قابل قبولی قرار دارد و معلمان ما در این زمینه عملکرد خوبی داشتند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به عدالت آموزشی، افزایش کیفیت مدارس دولتی و مراقبت از آسیب‌های آموزش مجازی تاکید فرمودند، افزود: در سند تحول آموزش و پرورش اهداف کلان و راهبردهای کلی مشخص شده است که باید بر اساس سیاست‌ها، برنامه اجرایی تنظیم شود.

مسوول بسیج فرهنگیان سپاه شهدای آذربایجان غربی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران که بر گرفته از مکتب اسلام و رهبری امام خمینی (ره) است و با حمایت مردم شکل گرفت هم اکنون از کامل ترین انقلاب هایی است که تاکنون در سطح جهان شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ۴۲ سال است با اقتدار، بالندگی و توسعه در راستای اهداف خود حرکت کرده است، اضافه کرد: ایران اسلامی در این مدت علاوه بر مقاوت و مبارزه با توطئه دشمنان، انقلاب خود را نیز صادر و الگوی کشورهای آزادیخواه جهان نیز شده است.

سرهنگ احمدی بر حضور مردم در پای صندوق های رای در خردادماه سال آینده تاکید کرد و افزود: مردم باردیگر با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای ضمن حمایت از نظام جمهوری اسلامی وفاداری خود را به نظام هم ثابت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه تبیین گام دوم انقلاب رسالت مهم بسیج دانش آموزی است گفت: در این راستا اقشار مختلف بسیج باید نقش آفرین بوده و به دنبال مطالبات رهبر انقلاب و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در آموزش باشد.

معلمان افسران نظام در عرصه تعلیم و تربیت هستند

سرپرست آموزش و پرورش بوکان نیز در این مراسم با تبریک سالگرد انقلاب اسلامی گفت: معلمان در آموزش و پرورش به عنوان افسران نظام در عرصه تعلیم و تربیت به شمار رفته و وظایف خطیری در این راستا دارند.

حسن خلیفه زاده ادامه داد: برخورداری از محیط سالم در فضای مجازی برای دانش آموزان یک هدف با اهمیت در آموزش و پرورش است که خوشبختانه در جریان تعطیلی مدارس و تهدید بوجود آمده در اثر شیوع بیماری و در پرتو سیاست آینده نگر و منطقی وزارت آموزش و پرورش و حمایت دولت به یک فرصت مناسب تبدیل شد.

وی با بیان اینکه وجود ویروس منحوس کرونا باعث نشد که آموزش تعطیل شود، ادامه داد: اگرچه معلمان در عرصه تعلیم و تربیت در مضای مجازی با مشکلاتی مواجه بودند ولی آموزش خود را تعطیل نکردند و ضمن تحمل مشکلات این عرصه، از طریق کمک مالی به یاری دانش اموزان بی بضاعت نیز شتافتند.

در این مراسم از ۴۵ معلم نمونه به عنوان مدافعان عرصه تعلیم و تربیت شهرستان بوکان تجلیل شد.

 شهرستان ۲۵۸ هزار نفری بوکان با ۴۳ هزار دانش‌آموز در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =