فرماندار ویژه دزفول از سرمایه‌گذاران برای خرید کارخانجات فتح دعوت کرد

دزفول - ایرنا - فرماندار ویژه دزفول از سرمایه‌گذاران خواست نسبت به خرید تجهیزات و کارخانجات فتح این شهرستان اقدام کنند، تا زمینه تولید و اشتغال دوباره در این مجموعه صنعتی فراهم آید.

علی فرهمندپور روز پنجشنبه به خبرنگاران دزفول، با بیان اینکه کارخانجات فتح  دزفول از پنج سال پیش تعطیل شده و تعدادی از کارگران آن بازنشسته شده بودند افزود: وقتی متوجه شدیم تجهیزات کارخانه در حال انتقال به خرمشهر است و قرار است زمین آن تغییر کاربری داده شده و به میدان تره بار اضافه شود،برای جلوگیری از این امر وارد عمل شدیم.

وی به سه شرط برای این کارخانه اشاره کرد و گفت: شرط اول این بود که تجهیزات به شهر دیگری منتقل نشود، و سرمایه‌گذاری پیدا شود  تا دوباره کارخانه راه‌اندازی شود.
فرماندار دزفول ادامه داد:همچنین مقرر شد در صورتی که سرمایه‌گذاری برای این شرکت پیدا نشود، تجهیزات کارخانه برای فراهم کردن شغل جدید به شهرک صنعتی دزفول منتقل شود.

فرهمندپور بیان کرد: طبق هماهنگی صورت گرفته، اگر هیچ کدام از این شرط ها محقق نشد شرکت اتکا به صلاحدید در خصوص این کارخانه  اقدام کند.هم اکنون کار کارشناسی انجام  شده و روال قانونی اطلاع رسانی برای جذب سرمایه گذار در حال انجام است. 
وی از شرکت‌ها و سرمایه گذاران دزفول  خواست به این موصوع ورود کنند تا این کارخانه دوباره راه‌اندازی، و کارگران مشغول کار شوند.

کارخانجات صنعتی فتح دزفول وابسته به وزارت دفاع به تازگی در مزایده فروش قرار گرفته است. قیمت پایه فروش این کارخانه ۱۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام شده است.

کارخانجات فتح دزفول در زمینه تولید برج‌های خطوط انتقال برق فشار قوی ، یراق آلات شبکه‌های توزیع و فنرهای خطوط راه‌آهن و مترو فعالیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها