فرماندار کنگاور: مبارزه با قاچاق کالا به رونق تولید کمک می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کنگاور گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز به طور قطع به رونق تولید کمک می‌کند و این امر نیازمند همراهی تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش ایرنا، فرزاد الماسی روز پنجشنبه در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سرسرای فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه نظارت و کنترل بازار در شهرستان تشدید می شود، اظهار داشت: متولیان امر و کارشناسان اصناف باید نسبت به اجناس تقلبی که در بازار عرضه می شود و افراد سودجو این حوزه، برخورد کنند.
وی همچنین در خصوص قاچاق دام و طیور و نحوه حمل آنها به کشتارگاه متذکر شد: دامپزشکی و جهاد کشاورزی باید نظارت بیشتری بر آمار دقیق خروج هرگونه دام و طیوری در شهرستان داشته باشند و با قاچاق های احتمالی برخورد کنند.
فرماندار کنگاور همچنین به ساماندهی انبارهای شخصی و حقوقی نگهداری کالا اشاره کرد و افزود: با توجه به پایان سال و افزایش میزان کالاهای انباری در جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو  کنترل و نظارت بر عرضه کالا باید افزایش یابد.
این مسوول تاکید کرد: آمار دقیق کشفیات در هر جلسه باید اعلام و دستگاه‌های ذیربط ضمن تعامل و هماهنگی بیستر، گزارش عملکرد جامعی از اقدامات و فعالیت های خود را اعلام کنند.
الماسی در ادامه از همراهی و حضور متفاوت و حماسی اقشار مختلف مردم فهیم و انقلابی کنگاور در یوم الله ۲۲ بهمن که با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و باشور و شکوه خاصی برگزار شد، قدردانی کرد.
شهرستان کنگاور در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها