۲ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان عباس آباد به بهره برداری رسید

نوشهر- ایرنا - ۲ طرح عمرانی و خدماتی امروز پنجشنبه در قالب پروژه های دهه فجر با حضور معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری مازندران و جمعی از مسئولان محلی در شهرستان عباس‌آباد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، فرماندار عباس آباد در حاشیه بهره برداری از پروژه پل شهیدان زرودی گفت: برای بهره برداری از این ۲ پروژه حدود ۱۱ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد که حدود سه میلیارد تومان آن از محل اعتبارات ملی و باقی نیز از محل اعتبارات شهرداری کلارآباد بود.

عباس همپا به ساخت پل شهیدان "زرودی " بر روی رودخانه "پلنگ آبرود " در کلارآباد شاره کرد و افزود : برای ساختاین پل به طول حدود ۳۴ متر و عرض بیش از ۱۰ متر حدود هشت میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی اظهار داشت : با بهره برداری از این پل دغدغه همیشگی ساکنان منطقه از نظر ایمنی و اطمینان خاطر برای تردد برطرف شد به طوری که پل قدیمی به علت عرض کم و فرسودگی پایه های آن امکان فرو ریختن آن وجود داشت.

فرماندار عباس آباد ، راه اندازی دستگاه شتاب نگار در شهر کلارآباد را دیگر طرح افتتاحی امروز نام برد و گفت که برای راه اندازی این دستگاه هم حدود سه میلیارد تومان از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی هزینه شده است .

همپا افزود : از این پس در صورت بروز حوادث طبیعی مانند زلزله این دستگاه توان آن را دارد تا تمامی ریشترهای سطوح پائین و بالا را ثبت کند و به شکل آنلاین به مرکز تحقیقات راه و شهرسازی مستقر در تهران انتقال دهد.

از سال گذشته تاکنون در هر یک از شهرستانهای تنکابن و رامسر یک دستگاه شتاب نگار زمین لرزه نصب و راه اندازی شده بود.

کلارآباد با جمعیتی دست کم ۱۰ هزار نفر یکی از شهرهای گردشگرپذیر شهرستان ۵۰ هزارنفری عباس آباد در غرب مازندران است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها