آغاز دور جدید اجراهای عمومی تئاتر شهر با میزبانی از چهار اثر نمایشی

تهران- ایرنا- اجرای عمومی نمایش «گرگاس‌ها» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی، «ایوب‌خان» به کارگردانی امیردژاکام،«یاماها» به کارگردانی کهبد تاراج و «برونسی» به کارگردانی مرتضی شاه‌کرم در تالارهای مختلف تئاتر شهر از سرگرفته می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی مجموعه تئاتر شهر، چهار اثر نمایشی از روز پنجشنبه (۲۳ بهمن‌ماه) در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. این در حالی است که کارگاه نمایش مجموعه طی روزهای آینده میزبان آثار نمایشی به صحنه رفته در جشنواره تئاتر عروسکی تهران–مبارک خواهد بود.

در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر نمایش  گرگاس‌ها یا روز بخیر آقای وزیر به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی و بازی بهنام شرفی، بهناز نازی، رامین ناصرنصیر،کتانه افشاری نژاد، امیرکربلایی زاده،کامبیز امینی، دنیا فتحی، رضا جهانی و صالح لواسانی ساعت ۱۸ با مدت زمان زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ و ۶۰ هزار تومان به صحنه می‌رود.

نمایش ایوب خان به نویسندگی و کارگردانی امیردژاکام هم ساعت ۱۸و ۳۰دقیقه با مدت زمان ۷۰ دقیقه در تالار چهارسو تئاترشهر به صحنه می‌رود. در این نمایش الهام خضرایی منش، حسام شهیدی،نسیم داداشی، طاها عابدی، ماهان عابدی، الناز ملک پور،نیوشا امینی، غزل جمشید آبادی،مهدی حوریه، ندا حسینی،زینب تحقیقی، آرمین خزائلی،شایان انجمنیان، مژده عنایتی، سمانه شعاعی به عنوان بازیگر حضور دارند.

یاماها عنوان نمایش دیگر تئاتر شهر به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج است که از روز ۲۳ بهمن ماه ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان و بازی مرجان قمری، لبخند بدیعی و مازیار سیدی اجرای خود را در تالار قشقایی از سر می‌گیرد.

در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر نیز نمایش برونسی به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه‌کرم و بازی مسعود شامی خاتونی، محسن پوشایی، پروا آقاجانی، مائده جلالی، مرتضی شاه‌کرم، فریدکیامرثی، ایمان سلگی، احمد صمیمی، سالار مسیب‌زاده و مجید رحمتی ساعت ۱۸ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به صحنه می‌رود.

اجرای این چهار اثر نمایشی در حالی است که نحوه فروش بلیت و حضور تماشاگران در تالارهای نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت پنجاه درصدی تالارها و موارد مربوط به فاصله‌گذاری براساس شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا صورت می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر که کار خود را از یازدهم بهمن ماه آغاز کرده بود دوشنبه شب (۲۰ بهمن‌ماه) با برگزاری مراسم اختتامیه در تالار وحدت اسامی و معرفی و تقدیر از نفرات برگزیده در بخش‌های رقابتی به ایستگاه پایانی خود رسید و اکنون فصل جدید اجراهای تئاتر در سالن‌های نمایش با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ