رییس جمهوری از حضور مردم در جشن سالروز پیروزی انقلاب قدردانی کرد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری از مردم برای شرکت در جشن سالگرد پیروزی انقلاب قدردانی کرد و گفت: حضور متفاوت اما با شکوه و امیدآفرین ملت قدرشناس ایران در جشن ۲۲ بهمن، صحنه‌های ماندگاری از انسجام، همبستگی و هوشیاری ملت را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری «حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی» در پیامی ضمن قدردانی از حضور متفاوت اما با شکوه و امید آفرین ملت قدرشناس ایران در جشن بزرگ ملی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت یوم‌الله ۲۲ بهمن، اظهار کرد: این حضور بار دیگر صحنه های ماندگاری از انسجام، همبستگی و هوشیاری ملت بزرگ ایران را در این برهه حساس از زمان به نمایش گذاشت.

 رییس جمهوری افزود: درود خداوند بر شما که با لبیک به آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و پاسخ به ندای رهبری معظم انقلاب در مراسم امسال با حضور هوشمندانه و متفاوت و با رعایت تمامی پروتکل ها برای حفظ سلامت جامعه بار دیگر نقشه های دشمنان این ملت را نقش بر آب کردید.

رییس دولت تدبیر و امید افزود: امسال شما سوار بر خودروها و مرکب های موتوری، نمایشی دیگر از عشق به انقلاب و همبستگی ملی و تجدید میثاق با انقلاب را در مقابل دیدگان جهانیان رقم زدید و بالندگی و پویایی این انقلاب اسلامی را به رخ آنان کشیدید و ثابت کردید که در هیچ شرایطی بر سر استقلال و عزت و سربلندی خود معامله نکرده و نخواهید کرد.

وی ادامه داد: اینجانب با تبریک این جشن بزرگ ملی، از آحاد مردم و گروه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی که با مشارکت آگاهانه خود در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز، صفحه زرین دیگری در تاریخ درخشان انقلاب رقم زدند و یکپارچگی خود را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته و زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدند، صمیمانه سپاسگزارم.

روحانی خاطرنشان کرد: پیام روشن و بلند چنین حضوری این است که تا وقتی مردم در صفوفی مستحکم از آرمان هایی که هزاران شهید دلاور و جانباز سلحشور و خانواده معظم ایثارگران ضامن آن است، دفاع می کنند، این شور و عظمت هرگز ریزش نخواهد داشت و هر سال بیش از پیش بر اوج و عظمت آن افزوده خواهد شد.

رییس جمهوری در این پیام از درگاه خداوند بزرگ سربلندی ایران عزیز و تداوم مسیر عزت و پیشرفت ملت لایق ایران را مسالت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار سیاست