هوای خراسان رضوی در شرایط پایدار و بدون پدیده خاصی است

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: با توجه به رصد تصاویر ماهواره‌ای پیش‌بینی می‌شود پوششهایی از ابر بخشهایی از نواحی شمالی و غربی استان را فرا گیرد اما انتظار رخ دادن پدیده گسترده جوی در سطح استان وجود ندارد.

سارا حکمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتظار می‌رود با عبور جریان‌های ناپایدار از امروز و در برخی از ساعات فردا شاهد افزایش ابرناکی همراه با افزایش سرعت باد در بخش‌هایی از نواحی شمالی و شرقی استان خراسان رضوی همراه با گرد و خاک به نسبت شدید باشیم.

وی ادامه داد: بارش‌های پراکنده‌ای نیز امشب و در برخی از ساعات فردا در ارتفاعات نواحی شمال غرب کشور به صورت پراکنده پیش‌بینی شده است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همچنین در پنج روز آینده پدیده قابل ملاحظه‌ای در بارش و بارندگی در استان وجود ندارد و از لحاظ شرایط دمایی، نوسان تغییرات دما در حدود ۲ درجه خواهد بود.

حکمی افزود: انتظار می‌رود دمای هوای امروز شهر مشهد در سردترین ساعات پنج و در گرمترین ساعات ۲۱ درجه بالای صفر باشد.  

او اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته نیز قوچان با ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین و سرخس با ۲۷ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =