مددجویان زهکلوت جازموریان استان کرمان صاحب مسکن می‌شوند

کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امدا امام خمینی (ره) استان کرمان از کلنگ احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در روستای بوئینگ زهکلوت از توابع بخش جازموریان خبرداد و اظهار داشت: مددجویان این منطقه کم برخوردار صاحب مسکن مناسب خواهند شد.

یحیی صادقی روز پنجشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها  گفت: در روستای محروم بوئینگ زهکلوت از توابع بخش جازموریان در شهرستان رودبار جنوب یکی از دغدغه‌های اصلی کمیته امداد حل مشکل مسکن و اشتغال مددجویان است که به همین منظور از هر ظرفیتی در جهت حل مشکلات محرومان استفاده می‌کنیم.
وی زیربنای هرکدام از این واحدهای مسکونی را ۵۰ مترمربع اعلام کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود این واحدهای مسکونی تا اوایل سال آینده ساخته و تحویل مددجویان این روستای محروم شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و کمیته امداد ساخته می‌شوند ادامه داد: برای ساخت هرکدام از این واحدها مبلغ ۲۰ میلیون تومان توسط این مرکز خیریه هزینه خواهد شد.
صادقی در ادامه ضمن تشکر از همراهی خوب خیران و نیکوکاران با این نهاد در جهت ساخت مسکن برای مددجویان و محرومان به نقش خیران در کمک به رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت تأکید کرد و گفت: توانمندی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، تنها با منابع دولتی امکان‌پذیر نیست و به مشارکت خیران و انفاق نیاز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها