اهداف دشمن در رابطه با تحریم‌ها باید خنثی شود

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: بهترین راه برخورد با تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه، عمل کردن به گونه ای است که خود به خود، اهداف دشمن در رابطه با تحریم از کار بیفتد.

حجت الاسلام علی خاتمی، روز پنجشنبه در جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی استان زنجان که با حضور امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و برگزاری باشکوه مراسم ۲۲ بهمن، افزود: ایران در شرایط تحریم قرار دارد و برخی افراد تلاش جدی و وافر دارند تا به هر طریق ممکن تحریم ها را شکسته و از میان بردارند.

وی با بیان اینکه در این راستا باید برنامه ریزی ها در داخل، منسجم بوده و جزیره ای نباشد و در واقع کارها تکمیل کننده همدیگر باشند و خروجی آن ایجاد امید در میان مردم مقاوم و بصیر باشد، اظهار داشت: زنجان در عرصه تولید و صنعت، خوب و توانمند ظاهر شده است و با توجه به کارها و تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسوؤلان و سیاستگذاران، شرکت ها و کارخانجات صنعتی مشکل دار این استان به مسیر تولید بازگشته اند که بطور قطع و یقین با بالابردن دقت و سرعت در برنامه ریزی ها می توان گام های بلندتری نیز برای آینده برداشت.

حجت الاسلام خاتمی از زحمات و تلاش های مسوؤلان و دست اندرکاران برای پیشبرد برنامه ها و اهداف انقلاب و خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مردم، تقدیر کرد و افزود: با وجود شرایط خاص تحمیل شده بر جمهوری اسلامی ایران، تلاش ها و اقدامات خوبی در بحث رونق تولید و اشتغالزایی و تکمیل حلقه ها و احیای حلقه های مفقودی، صورت گرفته است.

امام جمعه زنجان گفت: ۲ سال از صدور بیانیه گام دوم انقلاب، سپری شده است و به نظر می رسد در ارتباط با این نقشه راه آنطور باید و شاید، ریل گذاری انجام نگرفته است و در این راستا به صورت جدی برنامه های چشمگیری مشاهده نمی شود.

حجت الاسلام خاتمی، با بیان اینکه برای تدوین بیانیه گام دوم انقلاب، وقت زیادی گذاشته شده و تلاش بسیاری نیز صورت گرفته است و انتظار بود این نقشه راه خیلی روشن و شفاف ریل گذاری شود، افزود: در این رابطه همه موظف به تلاش هستیم و بخش های مختلف در ارتباط با خود باید به شکل عملی و متناسب با ظرفیت ها، قابلیت ها و استعدادهای خود ریل گذاری را انجام دهند.

وی تصریح کرد: در ۲۲ بهمن امسال بارقه امیدی برای خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران ایجاد شد و مردم به عنوان ولی نعمتان با حضور پرشکوه خود در مراسم خودرویی و موتوری، نشان دادند که همانند گذشته نمره اول را دارند و همچنان پای انقلاب و آرمان های انقلاب ثابت قدم هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: شعار مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی مبنی بر اینکه "ما پای انقلاب هستیم"، وظیفه خدمتگزاران را سنگین تر می کند.    

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها