ظریف: آیت‌الله ضیاآبادی چراغ نورانی و پر فروغی برای هدایت مردم بودند

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت‌الله سیدمحمد ضیاآبادی گفت: آن عالم فقید چراغ نورانی و پرفروغی در هدایت مردم شریف و مومن به خصوص قلوب پاک و خداجوی جوانان عزیز بودند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانه و امور سخنگویی وزارت امور خارجه «محمدجواد ظریف» به در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت‌الله سید محمد ضیا آبادی اظهار کرد: خبر ارتحال عالم جلیل القدر و ربانی، استاد مهذب اخلاق حضرت آیت الله سیدمحمد ضیا آبادی، رضوان الله علیه، موجب تألم عمیق اینجانب گردید.

ظریف افزود: آن عالم متخلق عمر شریف و پربرکت و سرشار از عبودیت خود را بعنوان مفسّر قرآن و معلّم اخلاق در راه تببین، ترویج و نشر معارف قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) صرف کردند و چراغ نورانی وپرفروغی در هدایت مردم شریف و مومن به خصوص قلوب پاک و خداجوی جوانان عزیز بودند.  

وی یادآور شد: اینجانب ضایعه تالم بار فقدان آن روح واصل و عالم وارسته را  تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عالم متقی و نستوه علّو درجات و همجواری با اجداد طاهرینش و برای بیت مکرم ایشان و بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نمایم.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سیدمحمد ضیاء‌آبادی استاد اخلاق و تفسیر قرآن کریم در عصر دوشنبه ۲۰ بهمن دعوت حق را لبیک گفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =