حضور مردم در آیین ۲۲ بهمن برگ زرینی بر افتخارات نظام اسلامی بود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با صدور پیامی حضور گسترده مردم در آیین ۲۲ بهمن امسال را بیانگر بصیرت و وفاداری آنان به نظام اسلامی دانست و این حمایت و حضور معنادار را برگ زرین دیگر بر افتخارات ایران اسلامی عنوان کرد.

سید «علی آقازاده» در این پیام که نسخه‌ای از آن پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، عنوان کرده است: شکوه ملت غیور ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با وجود محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا محسوس بود و این آیین به صورت رژه خودرویی و متفاوت از هر سال برگزار شد و پیامش اقتدار نظام اسلامی، حضور هوشیارانه، وفاداری، عزت و عظمت ملت بزرگ ایران بود که به رخ جهانیان کشیده شد.

وی در بخش دیگری از این پیام افزوده است: مردم همیشه در صحنه استان مرکزی بار دیگر همدوش سایر هموطنان با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن، افتخار آفرینی کردند و عشق و ارادت خود به آرمان‌های بلند امام راحل را به نمایش گذاشتند و  ثابت کردند همچون گذشته در صحنه حاضر بوده و در حفاظت و صیانت از دستاوردها و ارزش‌ها، آرمان‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نخواهند کرد.

استاندار مرکزی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والامقام، در این پیام از حضور پرشور مردم مؤمن و انقلابی استان مرکزی در راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

آیین ۲۲ بهمن ماه در نقاط مختلف شهر و روستا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان مرکزی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها