۲ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه‌تمام ورزشی در کشور وجود دارد

گرگان - ایرنا - معاون حقوقی و امور مجلس استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت که با وجود تکمیل و بهره‌برداری از ۲ هزار طرح کوچک و بزرگ ورزشی در دولت یازدهم و دوازدهم، حدود ۲ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه‌کاره ورزشی دیگر در کشور وجود دارد.

جمشید تقی زاده روز پنجشنبه در مراسم افتتاح یک پروژه ورزشی شهرستان آق قلا اظهار داشت: علاوه بر تکمیل از ۲ هزار پروژه ورزشی، در دولت تدبیر و امید افزون بر ۲ هزار و پانصد چمن مصنوعی در کشور احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی به طرح های بهره‌برداری شده ورزش کشور در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این ایام ۲۲۴ پروژه ورزشی افتتاح شد و با بهره‌برداری از آن‌ها ۵۰۲ هزار متر مربع به مساحت اماکن ورزشی کشور افزوده گردید.

وی یادآور شد: برای پروژه های دهه فجر امسال در مجموع ۵ هزار و ۷۰ میلیارد ریال هزینه شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سهم گلستان از پروژه های دهه فجر امسال ۱۳ پروژه عمرانی و ۱۰ پروژه روستایی با مجموع ۳۵۰ میلیارد ریال بود.

وی یادآور شد: افتتاح فضاهای ورزشی در راستای رساندن سرانه ورزش کشور به ازای هر نفر یک متر مربع تا پایان دولت تدبیر و امید است.

وی گفت: با افتتاح پروژه‌های ورزشی گلستان سرانه فضای ورزشی در این استان به ۸۰ سانتی‌متر خواهد رسید.

معاون وزیر ورزش و جوانان امروز چمن مصنوعی استادیوم ورزشی شهدای آق‌قلا را با صرف ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، سر در ورودی مجموعه سوارکاری این شهرستان و جایگاه ویژه تماشاگران این مجموعه سوارکاری را که با ۱۰ میلیارد ریال هزینه توسط بخش خصوصی ساخته شد، افتتاح کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =