۲ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه‌تمام ورزشی در کشور وجود دارد

گرگان - ایرنا - معاون حقوقی و امور مجلس استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت که با وجود تکمیل و بهره‌برداری از ۲ هزار طرح کوچک و بزرگ ورزشی در دولت یازدهم و دوازدهم، حدود ۲ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه‌کاره ورزشی دیگر در کشور وجود دارد.

جمشید تقی زاده روز پنجشنبه در مراسم افتتاح یک پروژه ورزشی شهرستان آق قلا اظهار داشت: علاوه بر تکمیل از ۲ هزار پروژه ورزشی، در دولت تدبیر و امید افزون بر ۲ هزار و پانصد چمن مصنوعی در کشور احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی به طرح های بهره‌برداری شده ورزش کشور در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این ایام ۲۲۴ پروژه ورزشی افتتاح شد و با بهره‌برداری از آن‌ها ۵۰۲ هزار متر مربع به مساحت اماکن ورزشی کشور افزوده گردید.

وی یادآور شد: برای پروژه های دهه فجر امسال در مجموع ۵ هزار و ۷۰ میلیارد ریال هزینه شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سهم گلستان از پروژه های دهه فجر امسال ۱۳ پروژه عمرانی و ۱۰ پروژه روستایی با مجموع ۳۵۰ میلیارد ریال بود.

وی یادآور شد: افتتاح فضاهای ورزشی در راستای رساندن سرانه ورزش کشور به ازای هر نفر یک متر مربع تا پایان دولت تدبیر و امید است.

وی گفت: با افتتاح پروژه‌های ورزشی گلستان سرانه فضای ورزشی در این استان به ۸۰ سانتی‌متر خواهد رسید.

معاون وزیر ورزش و جوانان امروز چمن مصنوعی استادیوم ورزشی شهدای آق‌قلا را با صرف ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، سر در ورودی مجموعه سوارکاری این شهرستان و جایگاه ویژه تماشاگران این مجموعه سوارکاری را که با ۱۰ میلیارد ریال هزینه توسط بخش خصوصی ساخته شد، افتتاح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها