بیمارستان تخصصی تویسرکان پس از ۱۲ سال به ثمر نشست

همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان از به ثمر نشستن بیمارستان شهید قاسم سلیمانی شهرستان تویسرکان خبر داد و گفت: این طرح به همت دولت پس از ۱۲ سال امروز /پنجشنبه/ به بهره برداری می‌رسد.

فرهاد فرزانه روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی این بیمارستان از سال ۱۳۸۷ در ۹ هکتار زمین آغاز شده و در زیربنای ۱۷ هزار متر مربع در پنج طبقه بتنی احداث شده است.

وی اضافه کرد: بیمارستان شهید قاسم سلیمانی تویسرکان دارای ۱۵۴ تخت است و به نیازهای این شهرستان پاسخ می دهد. 

به گفته فرزانه ۱۴۵ میلیارد تومان برای ساخت و ساز این پروژه هزینه شده و ۲۲ میلیارد تومان نیز برای تجهیزات از محل اعتبارات ملی صرف شده است. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان خاطرنشان کرد: این طرح از ۱۲ سال پیش آغاز و در سال جاری به اتمام رسید و ارزش این بنا اکنون ۳۱۴ میلیارد تومان است. 

او به میزان اشتغال این پروژه اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح برای ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است. 

بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان، امروز پنجشنبه طی آیینی همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور با فرمان رییس جمهوری در یک ارتباط زنده تصویری(ویدئو کنفرانس) به بهره برداری می‌رسد

به گزارش ایرنا، در پنجاهمین برنامه افتتاح جهش تولید سال جاری، بهره برداری از ۸۳۲ تخت بیمارستانی با اعتبار یک هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۷۱۳ نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور و دستور رییس جمهوری در استان های خوزستان، تهران، همدان، مازندران، خراسان شمالی ، کرمان و بوشهر آغاز می شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha