توهین به مسوولان کار پسندیده‌ای نیست

اصفهان- ایرنا - دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان گفت: باز کردن بستر توهین به مسوولان نظام کار پسندیده‌ای نیست و علت بروز این رفتارها باید ریشه‌یابی دقیق شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد عبداللهی‌نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در واکنش به توهین معدودی از موتورسوران در آیین ۲۲ بهمن اصفهان به رییس‌جمهوری افزود: لازم است با عوامل این رفتار توهین‌آمیز به‌ویژه فرد یا افرادی که مسبب این اتفاق شدند، برخورد شود.

وی با رد این ادعا که در برخی از شبکه‌های اجتماعی این افراد را منتسب به ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان عنوان کردند، گفت: این شایعات به هیچ وجه صحت ندارد.

 دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب و تاکید بر اینکه فضای توهین در جامعه باید جمع شود، افزود:  اگر باب توهین به یک جناح باز باشد جناح مقابل آن رفتار را تکرار می‌کند که شایسته این نظام نیست.

وی با اشاره به راهپیمایی عظیم روز گذشته در کشور و استان با حضور پرشور مردم، گفت: اگر با افرادی که مرتکب این رفتار ناشایست شدند برخورد نشود عظمت راهپیمایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

حجت‌الاسلام عبداالهی‌نژاد افزود: نقد و انتقاد  در جامعه نباید به شیوه توهین و فحاشی صورت گیرد و نیاز است علت بروز این رفتارها به ویژه در آستانه انتخابات شناسایی و اصلاح شود.

وی تصریح کرد: در این راستا امروز از سوی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان، نامه‌ای به دادستان اصفهان برای شناسایی مسببان و برخورد با آنها تهیه و ارسال می‌شود.

چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت خودرویی، موتوری و مجازی در کشور و این استان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها