انقلاب اسلامی کشور را در مسیر پیشرفتی فراگیر قرار داده است

اراک - ایرنا - نمایندگان مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه مشترکی از مردم ولایتمدار برای حضور در آیین‌های دهه فجر و ۲۲ بهمن تشکر کرده و انقلاب اسلامی ایران را موهبت بزرگ دانسته‌اند که کشور را در مسیر پیشرفت فراگیر قرار داده است.

«علی‌اکبر کریمی» و «محمدحسن آصفری» در این بیانیه که نسخه‌ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، عنوان کرده‌اند: ایران اسلامی هر روز پله‌های ترقی را می‌پیماید و وموتور پیشرفت کشور در عرصه علم و فناوری را به کار انداخته و از برکاتش می‌توان به مشارکت مردم در مسایل سیاسی و استکبارستیزی، افزایش بینش سیاسی و سنگین شدن کفه عدالت در تقسیم امکانات عمومی در کشور اشاره کرد.
بیانیه می‌افزاید: انقلاب اسلامی پدیده‌ای بی‌نظیر در عصر حاضر است که مورد توجه تمام آزادیخواهان دنیا و مردم مسلمان قرار گرفته و نهضت‌های آزادی‌بخش نیز متاثر از آن تشکیل و تقویت شده و محور مقاومت اسلامی از عراق، سوریه، لبنان تا یمن را هویتی تازه بخشیده است. ‌
در بخشی از  این بیانیه آمده است: حضور حماسی و غرورآفرین مردم شهیدپرور شهرستان های اراک خنداب و کمیجان در آیین گرامیداشت ۲۲بهمن، تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام خمینی( ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب بود و این سرمایه گرانقدر را باید ارج نهاد.
در بخشی از بیانیه عنوان شده است: پشتوانه مردمی سرمایه اصلی نظام اسلامی و  مایه دلگرمی وکلای مردم در مجلس انقلابی رای تحقق کرامت انسانی و خدمت صادقانه و ریل گذاری مناسب امور تقنینی و نظارتی است.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: یوم الله ۲۲بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و غلبه مستضعفان بر مستکبران و روز حاکمیت اراده ملت بر مزدوران اجانب و روز ظهور حق و محو باطل بر همه آزادگان جهان است.

استان مرکزی هفت کرسی نمایندگی در خانه ملت دارد که ۲ کرسی آن مربوط به حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =