بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی تویسرکان با فرمان رییس جمهوری افتتاح می‌شود

همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان، روز پنج شنبه طی آیینی همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور با فرمان رییس جمهوری در یک ارتباط زنده تصویری(ویدئو کنفرانس) به بهره برداری می‌رسد.

«رشید حیدری مقدم» بامداد پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سردار سلیمانی تویسرکان در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع و در پنج طبقه احداث شده است.

وی افزود: این بیمارستان شامل بخش های تخصصی بستری، جراحی، مراقبت های ویژه، آ.سی.یو، سی.سی.یو، نوزادان، بلوک زایمانی، اورژانس، آزمایشگاه، و تصویربرداری است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: بخش اداری، سالن اجتماعات، درمانگاه تخصصی، تریاژ، بستری داخلی، بستری جراحی، درمانگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی از دیگر بخش های این بیمارستان تخصصی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در حال حاضر بیمارستان ولیعصر تویسرکان با ظرفیت ۵۰ تخت بیمارستانی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد که با بهره برداری از بیمارستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ۱۵۴ تخت به مجموع تخت های بیمارستانی شهرستان تویسرکان اضافه می شود.

«سید ابراهیم طواف زاده» افزود: بیمارستان سردار سلیمانی مجهز به بخش مراقبت های ویژه با ۶ تخت تخصصی است.

به گفته وی، آیین ویژه بهره برداری از بیمارستان تخصصی سردار سلیمانی فردا(پنج شنبه)  با حضور معاون وزیر بهداشت، استاندار همدان و جمعی از مقامات و مسوولان محلی و همچنین ارتباط ویدئو کنفرانسی با رییس جمهوری در تویسرکان برگزار می شود.

شهرستان تویسرکان با حدود ۱۰۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان همدان واقع شده است. 

به گزارش ایرنا، در پنجاهمین برنامه افتتاح جهش تولید سال جاری، بهره برداری از ۸۳۲ تخت بیمارستانی با اعتبار یک هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۷۱۳ نفر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور و دستور رییس جمهوری در استان های خوزستان، تهران، همدان، مازندران، خراسان شمالی ، کرمان و بوشهر آغاز می شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha