سردار رضایی: یوم الله 22 بهمن بدون هیچ مشکلی برگزار شد

تهران- ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مراسم یوم الله 22 بهمن امسال با توجه به شرایط خاص باشکوه و بدون هیچگونه مشکل امنیتی در سراسر کشور با حضور پرشکوه مردم همیشه در صحنه برگزار شد.

به گزارش روزچهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" درحاشیه بازدید هوایی از مراسم باشکوه سیاسی انقلابی یوم الله 22 بهمن که به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد، افزود: مراسم چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به صورت حرکت نمادین موتوری و خودرویی با حضور قشرها و صنوف مختلف مردم در سراسر کشور برگزار شد.

وی گفت: با رصدی که از کل کشور صورت گرفت، ایام الله دهه فجر تا امروز امن ‌ترین زمان در طول سال بوده و هیچ ناامنی در کل کشور از مرز تا سایر نقاط داخلی وجود نداشته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: به لطف پروردگار متعال مراسم 22 بهمن ماه امسال بسیار باشکوه و پرشور برگزار شد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی نقطه شروعی برای دهه و دهه‌های بعد از انقلاب اسلامی و بالندگی هرچه بیشتر کشور است، گفت: کارکنان نیروی انتظامی به همراه خانواده های محترم شان همچون سال های گذشته در این مراسم حضور فعالی داشتند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مردم میهن اسلامی ایران با نیروی انتظامی، همکاری بسیار خوبی داشتند و الحمدلله این مراسم با نظم و امنیت خاصی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار جامعه