فیفا واریز پول از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب بودیمیر را تایید کرد

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی فوتبال پرداخت پول از سوی باشگاه پرسپولیس به حساب مهاجم اسبق این باشگاه را تایید کرد.

به گزارش ایرنا، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همان‌طور که طی روزهای گذشته اعلام شده بود باشگاه موفق شد بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کند.

این بازیکن برای دریافت مطالبات خود به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کرده بود اما به دلیل مشکلات در انتقال پول، ‌واریز این مبلغ از طلب او نیازمند صرف زمان بیشتری بود.ساعتی پیش ایمیلی از سوی وکیل این بازیکن مبنی بر تایید دریافت ۲۵۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمده است: به موجب این نامه بازیکن ماریو بودیمیر تایید می‌کند که امروز(چهارشنبه)  او مبلغ یکصد و نود هزار یورو را از پرسپولیس دریافت کرده و وقتی این مبلغ به مبلغ دریافتی قبلی اضافه شود بدان معناست که باشگاه پرسپولیس تا امروز مبلغ دویست و پنجاه هزار یورو پرداخت کرده است.

باشگاه پرسپولیس همچنین ظرف دیروز و امروز بخش دیگری از مطالبات بودیمیر را پرداخت کرده که به زودی به حساب این بازیکن منتقل می شود.

طبق قولی که به هواداران باشگاه داده شده است، به زودی، تمام‌ مبلغ طلب بودیمیر تسویه می‌شود و طی روزهای آینده، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه با رای فیفا باز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار ورزش