مراسم ۲۲ بهمن پایتخت در کمال آرامش برگزار شد

تهران-ایرنا- رئیس پلیس پایتخت گفت: به حول قوه الهی و با هماهنگی ها و تدابیر صورت گرفته مراسم یوم الله ۲۲ بهمن امسال پایتخت در کمال امنیت، آرامش برگزار شد.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه با اشاره به اینکه مانند چهار دهه گذشته مردم گرانقدر ایران اسلامی نشان دادند که همچنان به آرمان های امام راحل خود پایبند، و همواره گوش به فرمان رهبر عالیقدر خود هستند، بیان داشت:با تدابیر صورت گرفته تلاش کردیم که علیرغم حضور حجم انبوه موتور سیکلت سواران و خودرو های دیگر مشکل ترافیکی و حادثه ای دراین زمینه را شاهد نباشیم.

رئیس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: برای برگزاری این مراسم باشکوه و بزرگ از چند روز قبل تدابیر لازم اندیشیده شد و با هم افزایی و با استفاده از همه ظرفیت های موجود تلاش کردیم که این مراسم در اوج امنیت و آرامش و نظم و انضباط ترافیکی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروز ما به برکت ایثار و مجاهدت های بزرگ مردانی چون شهید سلیمانی سردار دلهاست، افزود: نیروی انتظامی همواره خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و در این مسیراز هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد ورزید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها