انقلاب اسلامی مسیر پر افتخار خود را  با قدرت و اقتدار ادامه داده است

اراک _ ایرنا _ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن سال جاری، تاکید کرد: انقلاب اسلامی مسیر پر افتخار خود را با وجود دشمنی و دسیسه‌های فراوان با قدرت و اقتدار ادامه داده است.

در این اطلاعیه که عصر چهارشنبه نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برآمده از خواست و اراده مردم است و در گذرگاه‌های مختلف تاریخی، با پشتوانه عظیم مردمی، استوار و بالنده، نقش آفرینی کرده  است.

در این اطلاعیه اضافه شده است: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال به شیوه خودرویی ، دوچرخه و موتوری، برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی بود که با حضور پرشور و لحظه شناسی مردم با بصیرت ایران زمین به وقوع پیوست.

در این اطلاعیه گفته شده است: ملت انقلابی ایران اسلامی امروز با وجود محدودیت‌های موجود ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، با خلاقیت و بالندگی، صحنه‌هایی بدیع از آرمان‌گرایی و انقلابی‌گری خود را در گام دوم انقلاب خلق کردند و با رقم زدن ۲۲بهمن ماندگار و تماشایی‌تر از قبل و تبلور عینی شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» بار دیگر پایبندی به ارزش های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تبعیت محض از مقتدای عظیم الشان امت اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را به جهانیان نشان دادند.

جشن  پیروزی چهل و سومین سالروز انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان مرکزی به صورت رژه موتوری و خودرویی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =