ایران در گام دوم انقلاب با ابزار پیشرفته بسوی اهداف خود حرکت می‌کند

اصفهان- ایرنا- امام جمعه مبارکه گفت: ملت ایران در گام دوم انقلاب با استفاده از امکانات و ابزار پیشرفته و با شتاب بیشتر و بهتر بسوی اهداف عالی خود حرکت خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی موسوی، روز چهارشنبه پس از مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان که بصورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، در گفت و گو با ایرنا با تاکید به شتاب بیشتر ملت ایران در گام دوم انقلاب اظهار داشت: گام دوم انقلاب را در پیش رو داریم که از جهاتی از گام اول نیز با اهمیت‌تر است.

موسوی اظهار داشت: ملت ایران در چهل ساله گذشته با همه موانع، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان داخلی و خارجی، گام اول را با توفیق پشت سر گذاشتند که سند افتخاری برای ملت ماست.

وی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب، فصل میوه‌چینی است، اضافه کرد: برای تحقق آرمان‌های اصلی انقلاب که ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) ۲ گام اساسی لازم داشتیم که گام اول را در ۴۰ ساله اول انقلاب با موفقیت طی کردیم که مورد تایید و امضای رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است و افتخاری برای ملت ایران محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های انقلاب در گام اول ایجاد شده است و در گام دوم باید در راستای رسیدن به اهداف اصلی انقلاب حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: اقتضائات و لوازم بسیاری برای توفیق حرکت در گام دوم ضروریست که ولایت‌پذیری و پیروی از دستورات رهبری معظم انقلاب در همه زمینه‌ها به‌عنوان مهمترین آنها محسوب می‌شود.

امام جمعه مبارکه افزود: شرط دوم موفقیت، حفظ وحدت، همدلی و همسویی مسوولان با مردم و همه اقشار با هم است که بر پایه ۲ عامل اساسی فوق، این آرزو برآورده خواهد شد.

مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان مبارکه همزمان با سراسر کشور، امسال برای نخستین بار بخاطر شرایط کرونایی به شکل موتوری و خودرویی برگزار شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها