ایران در گام دوم انقلاب با ابزار پیشرفته بسوی اهداف خود حرکت می‌کند

اصفهان- ایرنا- امام جمعه مبارکه گفت: ملت ایران در گام دوم انقلاب با استفاده از امکانات و ابزار پیشرفته و با شتاب بیشتر و بهتر بسوی اهداف عالی خود حرکت خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی موسوی، روز چهارشنبه پس از مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان که بصورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، در گفت و گو با ایرنا با تاکید به شتاب بیشتر ملت ایران در گام دوم انقلاب اظهار داشت: گام دوم انقلاب را در پیش رو داریم که از جهاتی از گام اول نیز با اهمیت‌تر است.

موسوی اظهار داشت: ملت ایران در چهل ساله گذشته با همه موانع، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان داخلی و خارجی، گام اول را با توفیق پشت سر گذاشتند که سند افتخاری برای ملت ماست.

وی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب، فصل میوه‌چینی است، اضافه کرد: برای تحقق آرمان‌های اصلی انقلاب که ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) ۲ گام اساسی لازم داشتیم که گام اول را در ۴۰ ساله اول انقلاب با موفقیت طی کردیم که مورد تایید و امضای رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است و افتخاری برای ملت ایران محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: زیرساخت‌های انقلاب در گام اول ایجاد شده است و در گام دوم باید در راستای رسیدن به اهداف اصلی انقلاب حرکت کنیم.

وی تصریح کرد: اقتضائات و لوازم بسیاری برای توفیق حرکت در گام دوم ضروریست که ولایت‌پذیری و پیروی از دستورات رهبری معظم انقلاب در همه زمینه‌ها به‌عنوان مهمترین آنها محسوب می‌شود.

امام جمعه مبارکه افزود: شرط دوم موفقیت، حفظ وحدت، همدلی و همسویی مسوولان با مردم و همه اقشار با هم است که بر پایه ۲ عامل اساسی فوق، این آرزو برآورده خواهد شد.

مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان مبارکه همزمان با سراسر کشور، امسال برای نخستین بار بخاطر شرایط کرونایی به شکل موتوری و خودرویی برگزار شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =