دستیار وزیر خارجه کرواسی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

تهران- ایرنا- دستیار و مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه کرواسی در پیامی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بر عزم این کشور برای ادامه همکاری‌های دوجانبه در زمینه‌های مختلف تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از سفارت ایران در کرواسی، «پتار میهاتوف» روز چهارشنبه در پیامی به بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوشت: از طرف مردم کرواسی، تبریک صمیمانه خود را در حالی که شما ایرانیان سالروز پیروزی انقلاب «روز ملی جمهوری اسلامی ایران» را جشن می‌گیرید، ابراز می‌دارم. برای همه شما و کشورتان ایران آرزوی موفقیت، رفاه و شادی می‌کنم.

دستیار و مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه کرواسی افزود: از این فرصت استفاده می‌کنم تا بر روابط دوستانه و احترام متقابل جمهوری کرواسی و جمهوری اسلامی ایران تاکید و ابراز رضایت کنم و عزم خود را برای ادامه همکاری با شما در جهت تقویت بیشتر روابط و توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه‌های مختلف، به نفع متقابل دو مردم، مورد تاکید قرار دهم.

میهاتوف خاطرنشان کرد: در این زمان چالش برانگیز و دشوار زمانی که کشورهای سراسر جهان در حال مبارزه با همه‌گیر COVID ۱۹ هستند، من آرزوی بهبودی سریع برای شهروندان ایران دارم. این باور قوی من است که با هم موفق به مهار این ویروس شده و مردم خود را قادر به بازگشت به زندگی روزمره در اسرع وقت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در حالی که ما تا حد زیادی از پیشرفت‌های انجام شده در تامین واکسن موثر خرسندیم، می‌دانیم که پایان همه‌گیری زمان خواهد برد. بنابراین سال پیش‌رو نیاز به بیشترین تلاش مشترک ما خواهد داشت، اما در عین حال امیدوارم سال ۲۰۲۱ سال بهبودی باشد.

دستیار و مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه کرواسی عنوان کرد: معتقدم دوستی میان کشورهای ما همچنان گسترش خواهد یافت. بار دیگر تبریکات صمیمانه‌ام را به مردم جمهوری اسلامی ایران تکرار و برای همه شما شادی آرزو می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار سیاست