آیت الله اختری: مشکلات اقتصادی نمی‌تواند از عشق مردم به انقلاب بکاهد

تهران- ایرنا- مدیرعامل بنیاد بین‌المللی عاشورا گفت: حضور با شکوه مردم در آیین‌های جشن پیروزی انقلاب اسلامی این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب، مشکلات اقتصادی و کرونا نمی‌تواند از عشق و ارادت مردم به انقلاب بکاهد.

آیت الله محمد حسن اختری روز چهارشنبه در جمع مردم شهرستان پاکدشت با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب با اراده خداوند، استقامت و حرکت باشکوه ملت ایران شکل گرفت و تا قیام امام زمان (عج) تداوم خواهد یافت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از آن شهدا است و شهدا به گردن همه ما حق عظیمی دارند، گفت: عظمت و اقتدار انقلاب مرهون قطرات خون شهدا و خانواده‌های شهدا است که برای دفاع از انقلاب و نظام ایثارگری کردند.

آیت الله اختری افزود: امسال حضور پررنگ مردم ایران اسلامی در جشن پیروزی انقلاب، نشان از اراده، قدرت، حمایت و بیعت مجدد آنان با امام و شهدا دارد که همچون گلوله‌ای بر قلب دشمنان اسلام خواهد بود.

وی تصریح کرد: حضور باشکوه مردم با وجود شرایط خاص کشور ناشی از شیوع کرونا و برخی مشکلات اقتصادی، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام، یاوه گویان ضد انقلاب و آن‌هایی بود که علیه ایران اسلامی نقشه کشیده و توطئه می‌کنند.

آیت الله اختری با اشاره به اقتدار دفاعی ایران اسلامی اظهار داشت: بسیاری از کشورهای دنیا مجبورند به خاطر امکانات ضعیف دفاعی و تسلیحاتی، به آمریکا پناه ببرند اما کشور ما با اقتدار روی پای خود ایستاد و در مقابل مزدوران مقاومت کرد و در برابر استکبار جهانی سرتعظیم فرود نیاورد.

وی افزود: امروز همه وظیفه دارند تا پا در رکاب شهدا و امام شهدا، برای خدمت‌رسانی، ایثارگری و مقابله با توطئه دشمنان ثابت قدم و در صحنه حضور داشته باشند.

مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا استفاده از تجربیات گذشتگان را موجب بصیرت و افزایش آگاهی دانست و افزود: تفکر در گذشته باعث یادآوری این نکته می‌شود که همان خودفروخته های وطنی که با بیگانگان همکاری کردند امروز خوار و ذلیل شدند ولی این انقلاب با پیشه صبر و استقامت همچنان سرپا ایستاده است.

اختری ایران را جزو ۱۰ کشور برتر دنیا در حوزه پیشرفت‌های علمی برشمرد و گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی نه تنها در داخل بلکه در حوزه بین‌الملل و در زمینه های فناوری و انرژی هسته‌ای و نانو در مقایسه با دیگر کشورها، از پیشرفت‌های چشمگیری برخوردار شده و این نشان از استقلال، اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم کشور است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها