۲۲ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۳
کد خبرنگار: 1363
کد خبر: 84225374
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور مردم در ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکن به دشمنان بود

اصفهان- ایرنا - امام جمعه خور و بیابانک در شرق استان اصفهان گفت : حضور پرشور و گسترده با خودرو و موتور در مراسم ۲۲ بهمن ، پاسخی دندان شکن به کسانی است که تلاش می‌کنند با انواع توطئه‌ها، حضور مردم را در صحنه های مختلف کمرنگ کنند.

حجت الاسلام سعید جاویدی در مراسم ۲۲ بهمن خور و بیابانک افزود: این حضور با شکوه نمایشی از اقتدار نظام اسلامی است که هیچ تحریم و توطئه ای سبب کمرنگ شدن آن نمی‌شود.

وی اظهار کرد: مردم با حضور در صحنه‌های مختلف، نشان داده‌اند تبلیغات منفی دشمن و توطئه آنها ، خللی در اراده ، اعتقاد و اهداف والای انقلاب ندارد.

امام جمعه خور و بیابانک افزود: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ، صیانت از دستاوردهای انقلاب است و همه باید در این خصوص کوشا باشیم.

حجت الاسلام جاویدی ادامه داد: حضور مردم در مناسبت‌های مختلف و بصیرت و موقعیت شناسی آنان فرصت هر گونه بهره برداری را از دشمنان گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اتحاد، همدلی و ایستادگی مردم با مسوولان رمز پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است.

وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جنگ روانی هستند، اما ملت ایران اسلامی هرگز از دشمن هراسی ندارد و در برابر مستکبران غربی خواهد ایستاد.

امام جمعه خور و بیابانک با بیان اینکه در شرایط تحریم، تهدید را به فرصت تبدیل کرده ایم گفت: امروز همه مردم و مسوولان باید با حرکت جهادی در صحنه حضور داشته باشند، چرا که هرکجا نیروهای انقلابی حضور داشته اند، کارهای عظیم و ارزشمندی انجام داده اند.

حجت الاسلام جاویدی افزود: اگر ملت ایران همانند ۴۰ سال گذشته در برابر استکبار و آمریکا ایستادگی کند پیروز میدان است.

مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن در خطه کویری خور و بیابانک در شرق استان اصفهان به شکل مسیر پیمایی خودرویی و موتوری برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها