تحقق جهش تولید نیازمند تلاش و اقدامات بیشتر است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: برای تحقق شعار جهش تولید باید به اقدامات بیش از پیش ادامه یابد و این راهبرد مهم باید سرلوحه همه بخشهای جامعه قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی نطنز در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: باید در راستای استقلال و خودکفایی حرکت کنیم تا وابستگی به نظام‌های استکباری به صفر برسد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی در استان برگزار شد، تصریح کرد: مردم با عشق، میل و علاقه و همراهی خود را با نظام، انقلاب و دولت نشان دادند.

استاندار اصفهان ادامه داد: روز ۲۲ بهمن روز شعار، تجلیل و قدردانی از انقلاب و یادآوری خدمات و زحمات است اما برای تحقق شعار جهش تولید باید به اقدامات بیش از پیش ادامه دهیم.

وی بیان کرد: فعالیت واحدهای تولیدی در استان به ویژه شهرستان نطنز نشان از جهش تولید و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری دارد.

رضایی با بیان اینکه در راستای استقلال همه جانبه باید حرکت کرد، خاطرنشان کرد:  کارگران و سرمایه گذاران فعال اقتصادی در روز ۲۲ بهمن هم مشغول کار هستند که تلاش آنان را باید قدر دانست.

استاندار اصفهان گفت: امروز علاوه بر بازدید از شهرک صنعتی نطنز تعدادی واحد آموزشی به بهره برداری رسید که نشان می‌دهد انقلاب ما انقلاب دانایی و آگاهی است و برای این انقلاب زیرساخت‌های لازم فراهم می‌شود.

وی، اجرای عدالت و فقرزدایی را یکی دیگر از اهداف انقلاب برشمرد و افزود: امروز در شهر بادرود تعدادی واحد مسکونی برای نیازمندان منطقه به بهره برداری رسید که نشان از همدلی، هماهنگی، همنوایی و هم زبانی آحاد مردم شریف استان و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همراهی با دولت تدبیر و امید دارد.

رضایی گفت: از بدو انقلاب به ویژه در دولت تدبیر و امید علاوه بر اقدام ملی مسکن در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور چهار هزار و ۱۵۰ واحد برای نیازمندان که هزار و ۱۵۰ واحد برای محرومان و افراد زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی و سه هزار واحد برای سایر ثبت نام کنندگان در نظر گرفته شد.

وی بیان کرد: از تعداد چهار هزار و ۱۵۰ واحد حدود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد در حال احداث و پروانه مابقی در حال اخذ است.

استاندار اصفهان ادامه داد: باید واحدهای مسکونی در مکانی که زیرساخت لازم را دارد احداث شود تا هرچه سریع‌تر مورد بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: امیدواریم با همت مسئولان بنیاد مسکن استان تا پایان خرداد چهار هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی را در اختیار نیازمندان قرار دهیم.

استاندار اصفهان صبح امروز ضمن ادای احترام به شهدای گمنام شهر بادرود در راهپیمایی ۲۲ بهمن این منطقه به صورت موتوری و خودرویی شرکت کرد.

شهرستان نطنز با ۴۵ هزار نفر جمعیت در ۱۲۵ کیلومتری شمال استان اصفهان قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها