۴ دهه توطئه دشمنان در عزم ملت ایران خللی وارد نکرد

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل گفت: افزون بر چهار دهه توطئه‌ دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی در عزم و اراده پولادین ملت ایران خللی وارد نکرده است.

به گزارش ایرنا، اسماعیل بایبوردی روز چهارشنبه در حاشیه راهپیمایی خودرویی و موتوری مردم آران و بیدگل روز ۲۲ بهمن ماه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: دستاوردهای ۴۲ ساله جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برجسته بوده است.

وی تصریح کرد: آران و بیدگل در چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از گذشته بر مدار پیشرفت و توسعه شتاب‌زا گام نهاده و با بهره‌برداری از طرح‌های بزرگ در بخش‌های مختلف، زمینه تحولی شگرف و بنیادین را در اصفهان و ایران فراهم کرده است.

فرماندار آران و بیدگل اظهار امیدواری کرد: مردم و مسوولان با وحدت هرچه بیشتر دشمنان ملت ایران را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامیدتر از قبل کنند و در نیل به استقلال فرهنگی و اقتصادی، برای تحقق آرمان‌های متعالی نظام جمهوری اسلامی به جد و جهد کوشا باشند.

بایبوردی اظهار داشت: امسال به طور نمادین و زیبا مانور قدرتی با رژه خودرویی و موتوری به منظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و سلامتی مردم در ۲۲ بهمن برگزار شد.

وی یادآور شد: جشن چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی برگزار می‌شود که فشار حداکثری دشمنان ملت ایران و تحریم‌های اقتصادی آنان به ثمر ننشسته است.

فرماندار آران و بیدگل پیش آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی گفته بود که ۴۲ طرح دولتی و خصوصی با اعتباری افزون بر ۶۲ میلیارد تومان دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور در آران و بیدگل برگزار شد و شرکت‌کنندگان با رعایت شیوه‌نامه‌های کرونایی و اجرای سرود، قرائت قطعنامه سراسری و شعارهای انقلابی چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

آران‌ و بیدگل با جمعیت افزون ۱۰۳ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها